De onderstaande lijst bevat de lijst met de voorinschrijvingen. Niet opgenomen in de lijst zijn de leerlingen van het Klein Seminarie die zich inschreven en ook de vele groepsinschrijvingen. 

Aanwezige deelnemers voor: DWARS OVER DE MANDEL 2017

  1. Maddelin Abeele
    Klerken

  2. Frederik Acx
    Roeselare

  3. Evie Adriaen
    Oostnieuwkerke, chiro \'t scamanderke

  4. Lara Aerbeydt
    Roeselare, LaMa

  5. Ellen Algoet
    Moorslede

  6. Armano Allaert
    Sint-Andries

  7. Celine Allaert
    Roeselare, België

  8. Luc Allaert
    Brugge

  9. Pepijn Allary
    Gent, Brys

  10. heleen allegaert
    Roeselare

  11. Sergio Alliet
    Roeselare, Sleeplife

  12. Amelie Allossery
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  13. Koen Allossery
    Moorsele, CM Roeselare-Tielt

  14. Ruben Ally
    Roeselare

  15. Tom Ameel
    Moorslede, CM Roeselare-Tielt

  16. tom ameel
    8800

  17. cyriel ameye
    roeselare, dapalo

  18. Sander Ampe
    Staden

  19. Emilia Anckaert
    Hooglede

  20. Annicj Andries
    Roeselare

  21. Jozefien Angillis
    Emelgem

  22. Vanbiervliet Ann
    Moorslede, Geen

  23. Dries Anseeuw
    Roeselare

  24. Toon Anseeuw
    Staden

  25. Sanne Arteel
    Roeselare

  26. GOEDELE BAEKELANDT
    Roeselare

  27. Lore Balduyck
    Roeselare, Titeca Accountancy

  28. Elke Balduyck
    Roeselare

  29. Johan Balduyck
    Moorslede, VTI Roeselare

  30. Gill Baras
    Tienen, AV Achtergesteld Vissenaken

  31. Marlies Barbier
    Roeselare

  32. Vereecke Bart
    Staden

  33. marie beaumont
    rumbeke

  34. Bart Beaumont
    Rumbeke, Sleeplife

  35. Stijn Beeckaert
    Roeselare

  36. Hélène Beele
    Vinderhoute

  37. Glenn Beernaert
    Kortemark, POCOLOCO

  38. Bart Beernaert
    Roeselare

  39. Emmelien Beernaert
    Roeselare

  40. Sherley Beernaert
    Moorslede

  41. Colin Beheydt
    Gits

  42. Siebe Beirens
    Hooglede, KAVR

  43. Jana Bekaert
    Waregem, België

  44. Christina Bekaert
    Roeselare, AZ Delta Ziekenhuis

  45. Bram Bekemans
    Roeselare

  46. Peter Bentein
    Kortemark

  47. Hanne Bernaert
    Oostnieuwkerke

  48. Ann Berteloot
    Beveren, FLAC Roeselare

  49. Deborah Biard
    Lichtervelde, POCO LOCO

  50. Mario Bisschop
    ROESELARE

  51. Pawel Blachowski
    houthulst

  52. Anja Blanckaert
    Roeselare

  53. Kevin Bleyaert
    Sint-andries

  54. Barbara Blomme
    Roeselare, Titeca Accountancy

  55. Francis Blomme
    Roeselare

  56. Francis Blomme
    Roeselare

  57. Remi Blomme
    Roeselare

  58. Leonie Blomme
    Roeselare

  59. Wouter Blondeel
    roeselare

  60. Suzanne Blondeel
    roeselare

  61. Cindy Boddez
    Izegem

  62. Sari Boer
    Gent

  63. Léandre Bogaert
    Staden

  64. Nicky Bogaert
    Roeselare

  65. Peter Bogaert
    Roeselare

  66. Peter Bogaert
    Roeselare

  67. liesbeth bogaert
    Moorslede

  68. Alison Bogaert
    Staden, Greenyard Frozen

  69. Michel Bonte
    Roeselare

  70. Luc Boonants
    Marke

  71. Laurence Bossier
    Gits

  72. Kathleen Bossu
    Roeselare, Krachtbal Hoger Op Beitem

  73. Sarah Bossuyt
    Rumbeke

  74. Eva Bossuyt
    Roeselare

  75. Johan Bossuyt
    Izegem, Poco Loco

  76. Elise Bossuyt
    Izegem

  77. Floren Bostoen
    Hooglede

  78. Maxime Bostyn
    Moorslede, Dapalo

  79. Bernard Bouckaert
    Roeselare

  80. Jop Bouckaert
    Roeselare

  81. Ellen Bouckaert
    Kuurne

  82. Chris Bouckaert
    Roeselare

  83. Aurelie Bouillon
    Torhout

  84. Jonas Boussery
    Hooglede

  85. MIEKE BOUTTELISIER
    ROESELARE

  86. Silke Braem
    Roeselare

  87. Francois Braem
    Roeselare

  88. nele breyne
    hooglede

  89. Charlotte Breyne
    Roeselare

  90. Justine Bril
    Roeselare

  91. Arthur Brouckxou
    Roeselare

  92. Tom Bruneel
    Rumbeke, België

  93. Liene Bruneel
    Rumbeke, België

  94. Kennith Bruneel
    Diksmuide, TTR

  95. els bruneel
    roeselare

  96. Peter Bruneel
    Ieper

  97. angelo bruneel
    koolskamp

  98. CHARLOTTE BRUSSELLE
    ROESELARE, POCO LOCO

  99. Nele Bruwier
    Lichtervelde, CM Roeselare-Tielt

  100. Kevin Brysbaert
    Westvleteren, FLAC

  101. MICHELLE BRYSSE
    roeselare

  102. mattijs bulte
    houthulst

  103. Steven Buyck
    Izegem

  104. Charlotte Buyse
    Roeselare, Zoutman

  105. Eline Buyse
    Bavikhove

  106. Marie Buyse
    Oostnieuwkerke, chiro \'t Scamanderke

  107. Bart Cael
    Ingelmunster, Blancorunners

  108. Tom Callant
    Veldegem

  109. Annelies Callens
    Ingelmunster

  110. Hans Callewaert
    Ardooie

  111. hans callewaert
    ardooie

  112. Els Callewaert
    hooglede

  113. Marie Callewaert
    Roeselare, België

  114. Emmily Callewaert
    Moorslede, Triatlonteam Roeselare

  115. Hendrik Callewier
    Kortrijk

  116. Nele Calmeyn
    Roeselare, FLAC

  117. Nele Calmeyn
    Roeselare, FLAC

  118. Frisine Cappelle
    Oostnieuwkerke

  119. dominique cappelle
    staden

  120. Karel Cappelle
    OOSTNIEUWKERKE (STADEN)

  121. Jonas Cappelle
    Roeselare-Beveren

  122. Davy Cappelle
    Passendale

  123. Niels Cappon
    Moorslede, Dapalo

  124. Niels Cappon
    Moorslede, Dapalo

  125. Wout Cappon
    Moorslede, Dapalo

  126. Bram Cappon
    Moorslede, België

  127. Ann Carbon
    Roeselare

  128. Ann Carbon
    Roeselare

  129. Lüdwig Carlé
    Geluveld, MoorTdinee

  130. Pieter Carlu
    Passendale

  131. Klaas Carrette
    SCHUIFERSKAPELLE

  132. Annelies Cartreul
    aartrijke, Poco Loco

  133. hannelore casier
    Roeselare

  134. Ellen Casier
    Gits

  135. Charlot Casteleyn
    Gent

  136. Stella Catteeuw
    Oekene

  137. Katrien Cattrysse
    Roeselare, Titeca Accountancy

  138. Dries Cauwelier
    Roeselare, Triatlon Team Roeselare

  139. katrien celi
    rumbeke

  140. Julie Chambart
    Roeselare

  141. Tom Chambart
    rumbeke

  142. Julie Chambart
    Rumbeke

  143. Tom Chambart
    rumbeke

  144. Christophe Chapelier
    Ardooie

  145. Vanwynsberghe Charlotte
    Hooglede

  146. Jolyne Christiaens
    Izegem

  147. Hanne Claeys
    Oostnieuwkerke

  148. Sofie Claeys
    Roeselare

  149. Tine Claeys
    Roeselare, België

  150. pieter claeys
    roeselare

  151. Koenraad Claeys
    Staden, VABI - Roeselare

  152. Jan Claeys
    Passendale, architectenbureau Claeys BVBA

  153. Maaike Clarysse
    Roeselare

  154. Vadim Clarysse
    Roeselare, IT Held

  155. Danny Clauw
    Beselare

  156. David Clément
    Roeselare

  157. Griet Clinckemaillie
    Heule

  158. Kevin Cloet
    Roeselare, CodeKick

  159. Stijn Coelus
    Hooglede, bende/Esterline/Hoe Heprobeerd

  160. Ivan Coen
    Oostnieuwkerke

  161. Ann Coene
    Roeselare

  162. Lieve Coffyn
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  163. Annemie Coghe
    Ardooie

  164. Evelien Coghe
    Roeselare

  165. pieter colpaert
    roeselare

  166. Lude Colpaert
    Izegem

  167. Christophe Comptdaer
    Hooglede, FLAC

  168. Henri Comptdaer
    HOOGLEDE

  169. Charles Comptdaer
    HOOGLEDE

  170. Louis Comptdaer
    HOOGLEDE

  171. Yves Comptdaer
    Roeselare

  172. Hannes Cool
    Geluwe, EFC - ITC

  173. Matthijs Cool
    Hooglede, BBC Wytewa

  174. Andy Cool
    Lichtervelde

  175. Jan Cools
    Koekelare

  176. Sabrina Coppens
    Roeselare

  177. Sanne cordier
    Roeselare

  178. Justine Corneillie
    Roeselare

  179. Justine Corneillie
    Roeselare

  180. Isabelle Cornette
    Lichtervelde

  181. Isabelle Cornette
    Lichtervelde

  182. Jannes Cottyn
    Leuven, AVMO

  183. Hans Couchez
    Staden

  184. Henk Coucke
    Roeselare, FLAC Roeselare

  185. Wout Courtens
    Staden, SK Staden

  186. Boo Courtens
    Staden, Vosta Staden

  187. Lieze Coussement
    Roeselare

  188. Alexander Crabbe
    Moorslede

  189. Dirk Crutelle
    Moere

  190. Mike Cuvelier
    Roeselare

  191. Dieter Cuvelier
    Roeselare, Pocoloco

  192. Pieter Danneels
    Roeselare, FLAC

  193. Filip David
    Roeselare

  194. Pattyn Davy
    Roeselare, AC Staden

  195. Pieter De Backer
    Gent

  196. Geert De Batselier
    Ardooie

  197. Ann De Blanck
    Moorslede

  198. Benjamin De Boever
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  199. Dries De Bree
    Roeselare

  200. Lode De Bruyne
    Veurne, AZ West

  201. Lode De Bruyne
    Koksijde, AZ West

  202. Michiel De Busschere
    Izegem

  203. Pieterjan De Geest
    Gent

  204. Audrey De Geeter
    Izegem

  205. Nathalie de Gheldere
    Kortrijk

  206. Lukas De Groof
    Roeselare, AVR

  207. Pieter De Groof
    Roeselare, TTR

  208. Myriam De guffroy
    roeselare

  209. Michelle De Jonghe
    Roeselare

  210. Mariska De Keersmaecker
    Roeselare

  211. Stijn De Kegel
    Hooglede

  212. THOMAS DE KERF
    ROESELARE, NMBS BRUGGE

  213. THIERRY DE KERF
    ROESELARE, NMBS BRUGGE

  214. Lies De Koster
    Passendale, KW

  215. Hanne De Man
    Hooglede

  216. Nele De man
    Rumbeke

  217. Stefaan De Marez
    Roeselare

  218. Michèle De Marez
    Roeselare

  219. Sybille De Marez
    Roeselare - Beveren

  220. David De Marez
    Lichtervelde

  221. Anne-Sophie De Marez
    Roeselare

  222. Anne-Sophie De Marez
    Roeselare

  223. Alexander De Marez
    Roeselare

  224. Lodewijk De Meester
    Roeselare

  225. Stephanie De Meester
    Roeselare, Zoutman

  226. Rudi De Meestere
    roeselare

  227. Martijn De Meestere
    roeselare

  228. Arne De Meulenaere
    Roeselare

  229. Lisa De Mey
    Roeselare, Titeca Accountancy

  230. Nele De Poorter
    Roeselare

  231. Laurent De Poorter
    Ieper

  232. Niels De Potter
    Bissegem, Klein Seminarie Roeselare

  233. Manou de Prince
    roeselare, AVR

  234. Jeroen De Roo
    Rumbeke

  235. Koen De Roo
    Rumbeke, België

  236. Melanie De Roust
    Zwevezele

  237. Vé De Schrijver
    Ardooie, MASELIS NV

  238. Arthur De Smet
    Roeselare

  239. Bert De Smet
    Roeselare

  240. Shelly De Sutter
    Roeselare

  241. Jonathan De Sutter
    Roeselare

  242. Marino De Vlaminck
    ROESELARE

  243. Hannes De Volder
    Roeselare

  244. Dries De Vos
    Mariakerke (Gent)

  245. BRECHT DE WANDEL
    ROESELARE

  246. Dieter De Weduwe
    Izegem

  247. Bea De Weirt
    Roeselare

  248. Herman De Wispelaere
    Roeselare

  249. sofie debaene
    Hooglede

  250. mieke debaene
    Roeselare

  251. Emily Debaes
    Roeselare

  252. stefan Debeil
    roeselare

  253. tom debeil
    Roeselare, west vlaanderen

  254. alex debeil
    Roeselare, west vlaanderen

  255. marie debeil
    Roeselare, west vlaanderen

  256. remi debeuf
    moorslede

  257. Zoë Debeuf
    Moorslede

  258. Maarten Debeurme
    Emelgem, CM Roeselare-Tielt

  259. Jérôme Deboutte
    Rumbeke, Flac Roeselare

  260. Aymeric Deboutte
    Rumbeke, Flac Roeselare

  261. Peter Deboutte
    Roeselare, Avr

  262. Tobias Debrabander
    Schaarbeek

  263. Servaas Debrabander
    Roeselare

  264. Sylvia Debrabander
    Sint-andries

  265. Monica Debrouwere
    Wevelgem

  266. Bo Debruyne
    Wevelgem

  267. Steven Debruyne
    Roeselare

  268. Steven Deburghgraeve
    Roeselare, TTR

  269. nancy debusschere
    DADIZELE, dapalo

  270. Kris Decaestecker
    Roeselare, TTR / AVR

  271. Bram Decaluwé
    rumbeke

  272. Lindsy Deceuninck
    Roeselare, Titeca Accountancy

  273. Emma Deceuninck
    Rumbeke, CM Roeselare-Tielt

  274. Gregory Deceuninck
    DADIZELE, AVR

  275. Evelyn deceuninck
    Rumbeke

  276. Sofie Declerck
    Lichtervelde, TTR

  277. Heidi Declerck
    Izegem, NO-NOISE

  278. MArnnix Declerck
    Izegem

  279. Amber Declercq
    Izegem, NO-NOISE

  280. Kevin Decock
    Oostrozebeke

  281. Jan Decock
    Roeselare

  282. Pieter Decock
    Izegem

  283. Sam Decoene
    Rumbeke

  284. Lawrence Decoker
    Roeselare

  285. martin decoster
    STADEN

  286. Nico Decroix
    Oekene

  287. Paulien Decroix
    Oekene

  288. Josefien Decroix
    Oekene

  289. Estée Decroos
    Roeselare

  290. Louis Decuypere
    Moorslede, KSA Moorslede

  291. Koen Decuypere
    Roeselare

  292. Steven Decuypere
    Roesela

  293. Lore Decuypere
    Lichtervelde

  294. wim dedeurwaerder
    roeselare

  295. Fran Dedeurwaerder
    Roeselare

  296. Jordy Dedeyster
    Roeselare

  297. Dominiek Dedier
    Roeselare

  298. Angelo Deferme
    Staden

  299. Danny Defever
    Roeselare, KAVR

  300. Jurgen Deforce
    Roeselare, AVR

  301. KOEN DEFORCHE
    MOORSLEDE

  302. Emiel Deforche
    Passendale

  303. Christine Deforche
    ROESELARE-BEVEREN

  304. Lodewijk Deforche
    Rumbeke

  305. Maxime Deforche
    Rumbeke

  306. Louis Deforche
    Rumbeke

  307. Lowie Defossez
    Staden

  308. Sofie Defour
    Gits

  309. iris defrancq
    roeselare

  310. iris defrancq
    roeselare

  311. Hannelore degraeve
    Roeselare

  312. stefaan degrande
    gits

  313. Arne Degrave
    Oostnieuwkerke

  314. Simon Degrave
    Oostnieuwkerke

  315. Sofie Degrendel
    Kortrijk, AP3T

  316. Martine Degroote
    Houthulst

  317. Camille Degroote
    Lendelede

  318. Kris Degryse
    Roeselare, AVR Roeselare

  319. Stefaan Degryse
    Roeselare

  320. Christophe Dehouck
    Roeselare

  321. Matthias Dejonckheere
    Passendale, KW

  322. Laurens Dejonckheere
    Moorslede

  323. Sofie Dejonckheere
    Roeselare, NO-NOISE

  324. Jolien Dejonghe
    Roeselare, DAPALO

  325. barbara dejonghe
    Roeselare

  326. Jonas Dejonghe
    Roeselare

  327. Carmen DEJONGHE
    Roeselare

  328. Jessie Dekein
    Roeselare, TTR

  329. Sarah Dekeyser
    Bredene, Houtland

  330. Bram Dekiere
    Kortrijk

  331. Thijs Dekiere
    Kuurne, TTR

  332. Judith DeKoning
    Moorslede

  333. Evelien Delaere
    Roeselare, KW

  334. Inge Delameilleure
    Lichtervelde, België

  335. Jens Delannoy
    Rollegem-Kapelle

  336. Céderic Delanote
    Passendale

  337. Valerie Delbeke
    Roeselare

  338. Delphine Delbeke
    Roeselare, Decathlon Roeselare

  339. Bernard Delbeke
    Roeselare, moorTdinee

  340. Carline Delefortrie
    sint eloois winkel

  341. Mattijs Deleu
    Roeselare, Titeca Accountancy

  342. Fleur Deleu
    Roeselare

  343. Dina Deleu
    Roeselare

  344. john deleu
    wevelgem

  345. Sabine Deleu
    Passendale, architectenbureau Claeys

  346. Louise Delputte
    Roeselare, sportline

  347. Bastiaan Delrue
    Roeselare

  348. Jens Delrue
    Wevelgem

  349. Jakke Deltour Fierens
    Roeselare

  350. Marjoleine Delva
    Roeselare

  351. Lander Deman
    Roeselare

  352. Thibaut Deman
    Roeselare

  353. Lien Demare
    Roeselare

  354. Wim Demeester
    Roeselare, Titeca Accountancy

  355. Wout Demeester
    Staden

  356. Koen Demeester
    Staden

  357. Nancy Demets
    Roeselare, KAVR

  358. Demphy Demets
    Oostrozebeke

  359. Dieter Demey
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  360. Yuri Demeyer
    pittem, forza8740

  361. Jens Demeyer
    Kortemark

  362. Sharon Demeyer
    Poelkapelle

  363. Luc Demulder
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  364. Evelyne Demuynck
    Moorslede

  365. Evelien Demuynck
    Koolskamp, TTR triatlonteam Roeselare

  366. Katrien Demuynck
    Oekene

  367. Barbara Denaeyer
    Roeselare

  368. Chris Deneir
    Rumbeke (Roeselare)

  369. Eisa Deneut
    Rumbeke

  370. Freya Deneut
    Rumbeke

  371. Koen Denys
    Roeselare

  372. Tine Denys
    Roeselare

  373. Michel Denys
    Roeselare, Brandweer roeselare

  374. Francky Depoorter
    roeselare, KAVR

  375. stijn depoortere
    roeselare

  376. Arne Depotter
    Roeselare, AVR

  377. Victor Depovere
    Dadizele

  378. Timothy Depreitere
    Ingelmunster, Blancorunners

  379. Annabelle Depreitere
    Roeselare

  380. Sarah Deprez
    Ieper

  381. Chris Deprez
    Ieper

  382. Ine Deprez
    Bellegem

  383. Sien Depuydt
    Roeselare

  384. William Deraedt
    Ardooie, AVI Ingelmunster

  385. Lieselotte Deraedt
    Heule, Lothias Vastgoed

  386. Thano Dermul
    Roeselare

  387. Yoram Derumeaux
    Rumbeke

  388. Daan Deruyter
    Gent

  389. Daisy Derveaux
    Moorslede

  390. Vincent Derveaux
    Moorslede

  391. Kenneth Derycke
    Roeselare, brandweer roerselare

  392. Isabelle Derycke
    Ledegem, Dapalo

  393. Louis Derycke
    Roeselare, Zoutman

  394. Arjan Desante
    Roeselare, KW

  395. Francis DESCAMPS
    Roeselare, AVR

  396. Jasper DESCAMPS
    Roeselare

  397. Wouter Deschepper
    Zwevegem

  398. Ingmar Deschepper
    Roeselare

  399. Yves Deschout
    Roeselare, KW

  400. Veroniek Desender
    Roeselare

  401. Filip Deseyne
    Rumbeke

  402. Nele Desimpel
    Izegem

  403. Delphine Desmedt
    Roeselare, AVR roeselare

  404. Amber Desmedt
    Roeselare

  405. Waldo Desmet
    Oostrozebeke, /

  406. Frederick Desmet
    Harelbeke

  407. Louis Desmet
    Roeselare, MASELIS NV

  408. ELS DESMET
    ROESELARE

  409. mark desmet
    roeselare

  410. Ben Desnouck
    Kortrijk, Aquaprotect 3 team

  411. Caroline Desot
    Roeselare

  412. Dieter Deturck
    oostende

  413. Stefaan Devisschere
    Ardooie

  414. Saya Devisschere
    Ardooie

  415. Francis Devolder
    Roeselare

  416. Stefanie Devolder
    Staden

  417. Lize Devos
    roeselare

  418. Sam Devos
    Brugge

  419. Peter Devos
    Gits

  420. Sofie Devriendt
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  421. Griet Devriendt
    staden

  422. Dominique Devriese
    Roeselare

  423. Nelle Devynck
    Roeselare

  424. Gerda Deweerdt
    Beselare

  425. Dries Dewitte
    Elsene, Nestor Nv

  426. Uma Dewitte
    Roeselare

  427. Heidi Dewitte
    Moorslede

  428. Elke Dewulf
    Moorslede

  429. Dirk Dewulf
    Roeselare, avr

  430. Dieter Dewulf
    Roeselare

  431. thibo dewulf
    Rumbeke-Beitem, kavr

  432. thomas dewulf
    Rumbeke-Beitem, kavr

  433. Michiel Dewyspelaere
    Roeselare

  434. Ben Deylgat
    Kuurne

  435. Frank Dhaene
    Wevelgem

  436. Ilse Donck
    Roeselare

  437. Sebastiaan Donck
    Rumbeke

  438. Lowie Donck
    Roeselare, Sportline

  439. Hans Donck
    Rumbeke

  440. Liesa Donck
    Rumbeke

  441. Mathijs Doolaeghe
    Zonnebeke

  442. Enrico Doom
    Roeselare

  443. William Doom
    Passendale, Klein Seminarie

  444. Eva Dousy
    Oostnieuwkerke

  445. Charlotte Dousy
    Mariakerke (Gent)

  446. Annelies Dousy
    Izegem

  447. Thomas Dubois
    Rumbeke, KW

  448. Julie Dubois
    Ingelmunster

  449. tine dujardin
    Roeselare, brandweer Roeselare

  450. patrick dujardin
    Roeselare, brandweer Roeselare

  451. Georg Dull
    Aalbeke, No Limit Team

  452. Katrien Dupon
    Roeselare

  453. Bart Durnez
    Rumbeke, Team Chas Patat

  454. Kim Durnez
    Oostnieuwkerke

  455. Kim Durnez
    Oostnieuwkerke

  456. Louis Dusselier
    Diksmuide

  457. Florine D'haene
    Wevelgem

  458. Cedric D'haese
    Schellebelle

  459. Maaike D'Haese
    Oudenaarde, Supportersteam Koenraad Claeys

  460. Jurgen D'Hellem
    Moorslede, Beernaert Wijnen

  461. Dirk D'Hondt
    Ledegem

  462. Anneleen D'hoop
    Lendelede

  463. Ann D'Hulster
    Ieper, KW

  464. Dries Eeckhout
    Roeselare, Doskom Moorslede

  465. Hans Eeckhout
    Roeselare

  466. Renée Eeckhout
    Roeselare

  467. Achille Eeckhout
    Roeselare

  468. Lieze Eecloo
    Harelbeke

  469. Viviane Eerdekens
    Roeselare

  470. alexander eggerick
    pittem, avmo

  471. Jorn Eggermont
    Torhout, MASELIS NV

  472. Samira Ellloukmani
    Houthulst

  473. charlotte engels
    Rumbeke

  474. Fien Engels
    Rumbeke

  475. Borry Evi
    Moorslede, Dapalo

  476. De Deygere Felicia
    Roeselare, Geen

  477. luc ferret
    dadizele

  478. Dries Feryn
    Gits, TTR

  479. Céline Feys
    Passendale

  480. Elise Feys
    Passendale

  481. Karel Feys
    Roeselare, Flac Roeselare

  482. Tom Feys
    Izegem

  483. Anthony Focke
    Koekelare

  484. Emile Follet
    Waregem

  485. Friedel Forret
    Roeselare

  486. Grazia Forret
    Roeselare

  487. Siebe Foulon
    roeselare

  488. Cedric France
    Westrozebeke

  489. Cedric France
    Westrozebeke

  490. Marc Geeraert
    Woumen

  491. Stijn Geeraerts
    Rumbeke, Sleeplife

  492. Gino Geerardyn
    Roeselare

  493. Nicolas Geerardyn
    Roeselare

  494. hasse geldhof
    Roeselare, avr

  495. Chris Gentier
    Roeselare, Pocoloco

  496. Margot Gesquiere
    Staden

  497. Isolde Geuns
    Gits, TTR

  498. Justine Geuns
    Klerken, TTR/AVR

  499. Hans Ghesquière
    Roeselare, KAVR

  500. Bavo Ghesquière
    Roeselare, KAVR

  501. Henk Ghesquiere
    Roeselare

  502. An Ghesquière
    Gits, FLAC Roeselare

  503. Giles Ghesquiere
    MERKEM, Crazy Runners

  504. Thomas Ghesquière
    roeselare

  505. Fons Gheysen
    Roeselare

  506. Charlotte Gheysen
    Roeselare

  507. Vicky Ghyselen
    Zonnebeke

  508. sven gillekens
    overijse, België

  509. Glenn Gobert
    Zandvoorde-Zonnebeke

  510. Maxim Godderis
    Roeselare

  511. Natacha Godderis
    Roeselare

  512. Mattice Godderis
    Roeselare

  513. Stijn Goemaere
    Staden

  514. Carlos Goemaere
    Roeselare

  515. FREDERIK GOES
    OOSTNIEUWKERKE, AZ Delta

  516. Sofie Goethals
    Roeselare

  517. jurgen goethals
    pittem, /

  518. Marijke Goossens
    Moorslede

  519. Emile Gouwy
    Roeselare, België

  520. Claire Gouwy
    RUMBEKE

  521. Rolande Grégoire
    Roeselare

  522. Hadewijch Groenweghe
    Izegem, NO-NOISE

  523. Klaas Gruyaert
    Roeselare, Danis

  524. Dries Gruyaert
    Hooglede, WEST-VLAANDEREN

  525. LIAM GRUYAERT
    Roeselare

  526. Gino Gruyaert
    Roeselare, KAVR

  527. Edouard Grymonprez
    Dadizele

  528. Servaas Gryp
    Izegem, POCOLOCO

  529. Chanel Gryspeerdt
    Roeselare

  530. Dries Gutschoven
    Leuven

  531. Peter Haeghebaert
    Roeselare, FLAC Roeselare

  532. David Haelewyn
    roeselare

  533. Kayleigh Haemers
    Lauwe

  534. Jasmine Haghedooren
    Ardooie

  535. Wouter Hallaert
    Lichtervelde

  536. Victor Hameeuw
    Roeselare, Flac

  537. Emile Hameeuw
    Roeselare, Flac

  538. Dieter Handsaeme
    Roeselare, TTR

  539. Naomi Hanne
    Oostnieuwkerke

  540. Jana Hanne
    Oostnieuwkerke

  541. Bryan Hannon
    Roeselare, kevc Beselare

  542. Robrecht Hanssens
    Roeselare

  543. Steven Hanssens
    Diksmuide

  544. robrecht hanssens
    Roeselare

  545. mathis hanssens
    Roeselare

  546. Philip Harinck
    Izegem, CM Roeselare-Tielt

  547. Pieter Heemeryck
    Deerlijk

  548. Tine Heemeryck
    Passendale

  549. Diederik Henderyck
    Roeselare

  550. Herlinde Henderyck
    Roeselare

  551. Astrid Henderyck
    Roeselare

  552. Pascal Herman
    Bellegem, Consultes bvba

  553. Cedric Heveraedt
    Staden

  554. Melissa Heyrman
    Ardooie

  555. Diana Himbrecht
    Rumbeke, Flac Roeselare

  556. Gunther Himbrecht
    Roeselare, TTR + FLAC

  557. Annelore Himpens
    Moen, CM Roeselare-Tielt

  558. Hilde Hindryckx
    Roeselare, AVR

  559. Victoria Hoorelbeke
    Roeselare, lid bij avr

  560. emma hoorne
    roeselare

  561. peter hoornep
    roeselare

  562. Charlotte Horrie
    Roeselare

  563. Els Hoste
    Roeselare

  564. Lore Hutsebaut
    Roeselare

  565. yñesta huughe
    roeselare, avr

  566. georges huughe
    roeselare

  567. Dirk Huvaere
    Roeselare

  568. Wim Huyghe
    Roeselare

  569. Laura Huyghe
    Oostnieuwkerke

  570. Ilse Huyghebaert
    Roeselare

  571. veroniek ingels
    Roeselare

  572. Vandaele Jarich
    Roeselare

  573. Rachelle Jeuris
    roeselare

  574. BERT JEURIS
    roeselare

  575. JULIETTE JEURIS
    roeselare

  576. Stefaan Joseph
    Rumbeke

  577. Magda Joye
    Dadizele

  578. Annelies Kempe
    Ruddervoorde

  579. Katrien Keppens
    Roeselare, De Kade

  580. Kris Kerkhof
    Rumbeke, dapalo

  581. joseph kerremans
    oostnieuwkerke, ac staden

  582. axel kerremans
    oostnieuwkerke

  583. maxim kerremans
    oostnieuwkerke

  584. Pieter Kesteloot
    Lendelede

  585. Patrick Keysabyl
    ROESELARE, België

  586. magali kimpe
    Roeselare

  587. Hannelore Kins
    Emelgem

  588. Grégory Knockaert
    Ledegem, Aardappelen Peter Sinnesael

  589. Laurent Knockaert
    Ledegem, Aardappelen Peter Sinnesael

  590. Laurent Knockaert
    Ledegem, Aardappelen Peter Sinnesael

  591. Vandenabeele Koen
    Roeselare

  592. Bossu Korben
    Roeselare

  593. Annelies Kyndt
    Torhout, CM Roeselare-Tielt

  594. Siglien Labaere
    Roeselare, KAVR

  595. martin labaere
    roeselare, België

  596. Artuur Labaere
    Rumbeke, FLAC

  597. Kimberly Lafaut
    Izegem

  598. Fabrice Laga
    Zulte, KAAGent

  599. Jonas Lagrou
    Roeselare, AVR

  600. Jeroen Lagrou
    Roeselare, AVR

  601. Elke Laitem
    Roeselare

  602. Andy Lambelin
    Roeselare, Zoutman

  603. Alessio Lambelin
    Roeselare, Zoutman

  604. Biago Lambelin
    Roeselare, Zoutman

  605. Sophie Lamon
    Roeselare

  606. Isabel Lamon
    Roeselare

  607. Peter LAMOTE
    Roeselare

  608. Milo Lannoo
    Roeselare

  609. Hans Lannoo
    Roeselare

  610. lara lannoy
    roeselare

  611. Stien Lannoy
    Roeselare

  612. Danny Lapeire
    Oekene

  613. Mario Lapeire
    zonnebeke, Flac Ieper

  614. Siebe Lapeire
    zonnebeke, Flac Ieper

  615. Elise Lapere
    Oostnieuwkerke

  616. Veronik Laporte
    KACHTEM

  617. Cederic Latruwe
    langemark, TEAM MIDCARE

  618. Isabelle Lattrez
    Roeselare

  619. Valentine Lattrez
    Staden

  620. Charlotte Laureyn
    Roeselare, AVR

  621. Kris Lauwers
    Passendale, TTR Roeselare

  622. Philippe Lauwych
    Lichtervelde

  623. Veerle Lavens
    Houthulst, AC staden

  624. Sébastien Leenknegt
    Zonnebeke, België

  625. jan leenknegt
    Schuiferskapelle

  626. Degrave Leentje
    Oostnieuwkerke

  627. Karen Lefevere
    Roeselare, NO-NOISE

  628. Jurgen Legrand-Dejonckere
    Roeselare, TTR

  629. Friedel Lein
    ROESELARE, België

  630. Heleen Leleu
    Hooglede

  631. Anne Lema
    ROESELARE

  632. Jan Lernout
    Roeselare, -Select-

  633. Annelien Lernout
    Roeselare, -Select-

  634. kenny leyn
    roeselare

  635. Annelies Lezeure
    Zonnebeke, VABI

  636. senne lezy
    Roeselare

  637. bart lezy
    Roeselare

  638. jeremy lievens
    roesealre, ttr

  639. Chris Lievrouw
    Roeselare, KAVR

  640. Stephanie Ligneel
    Langemark-Poelkapelle, CM Roeselare-Tielt

  641. Stijn Lioen
    Dadizele

  642. Thomas Lippens
    Roeselare

  643. Philippe Logghe
    Roeselare

  644. Thyllo Logghe
    Roeselare

  645. Koen Loncke
    Roeselare

  646. Marnix Loncke
    Oekene

  647. Joren Loncke
    Oekene

  648. FRANCIS LOONIS
    ROESELARE

  649. Dominique Loosveld
    Rumbeke

  650. Laurens Louage
    Hooglede, Jadi\'s for life

  651. Johannes Louagie
    Moorslede

  652. Xavier Louchaert
    Ieper

  653. Kaat Louwagie
    Kortemark, België

  654. Mathieu Luyssen
    Tielt, Kazou RoeTie

  655. Jean-Claude Maddelein
    Roeselare, Avr

  656. Sam Maddens
    Roeselare

  657. greet maddens
    moorslede

  658. David Maekelberg
    Roeselare

  659. Thijs Maertens
    Roeselare, Ugent

  660. Veerle Maertens
    Ingelmunster, CM Roeselare-Tielt

  661. Sam Maertens
    Niel

  662. Michiel Maertens
    Wevelgem, KW

  663. Mathilde Maes
    Izegem

  664. Victor Maes
    Roeselare

  665. Walter Maes
    Tielt, België

  666. Luc Maeseele
    Roeselare, VIVES Hogeschool

  667. Stephanie Malfait
    Anzegem

  668. Bouke Mallezie
    Gits

  669. Thomas Margot
    Roeselare

  670. Christo Marichal
    Rumbeke

  671. alain maricou
    Moorslede, Loopzotjes Moorslede

  672. Depoortere Marie
    Kuurne, Triatlon team roeselare

  673. Pattyn Marith
    Roeselare, KAVR

  674. Anouk Martens
    Harelbeke

  675. Herbert Martens
    Rumbeke

  676. Thorsten Maslov
    Oostduinkerke

  677. Parmentier Mats
    Roeselare, België

  678. Sweety Matyn
    Roeselare

  679. Marlies Meersman
    Gits

  680. Geoffrey Messiaen
    Passendale, architectenbureau Claeys BVBA

  681. Daan Mestdagh
    Hooglede, BELGIE

  682. Koen Mestdagh
    Hooglede, BELGIE

  683. Didier Meyfroot
    Moorslede, ETZ

  684. Jens Michels
    Dentergem

  685. Beyls Mirthe
    Moorslede

  686. Sam Mistiaen
    Hooglede

  687. Romy Mistiaen
    Hooglede

  688. Eddy Mistiaen
    Hooglede

  689. Hanne Mistiaen
    Izegem

  690. Stefanie mistiaen
    Harelbeke

  691. Julie Moenens
    Ledegem

  692. Lore Moerman
    Roeselare, CodeKick

  693. caroline moerman
    8800

  694. Robin Moeyaert
    Roeselare, BTT-Trixrunners

  695. kurt moeyaert
    roeselare

  696. reinilde mol
    8800 roeselare, België

  697. Fred "The hammer" Monteiro
    Staden, Superheroes

  698. Victor Mouton
    Pittem

  699. Evelien Moyaert
    Oedelem, TTR

  700. steven muylle
    meulebeke

  701. Celien Muylle
    Roeselare

  702. Davy Muylle
    Eernegem

  703. Angelina Muylle
    Poelkapelle

  704. Dries Myny
    Roeselare, TTR

  705. Olivier Nachtergaele
    Izegem

  706. Elien Naert
    Roeselare

  707. Pieter Naert
    Gent

  708. Stein Naert
    Heverlee

  709. kim naert
    rumbeke, west-vlaanderen

  710. Martine Naert
    Izegem

  711. Pieter Naert
    Ingelmunster

  712. Iben Naert
    Pittem

  713. Loek Naert
    oekene, België

  714. Jo Naert
    oekene, België

  715. Miek Naessens
    Tielt, TTR

  716. Yeenah Naeyaert
    Wevelgem

  717. Olivier Neese
    Roeselare, KW

  718. Nele Neirynck
    Roeselare

  719. Steven Neirynck
    Roeselare

  720. Wim Neutens
    Wevelgem

  721. Pieter Nevejan
    Hooglede

  722. Danny Neyt
    Roeselare

  723. Bram Nollet
    Ruddervoorde

  724. krista noyez
    oostnieuwkerke

  725. Ilse Nuyttens
    Rumbeke

  726. Melissa Olevier
    Zonnnebeke

  727. Chris Olivier
    Langemark, Stresskikkers

  728. Johan Opsomer
    Sint-Eloois-Winkel

  729. Sarah Opsomer
    Sint-Eloois-Winkel

  730. Martijn Ostyn
    Izegem

  731. Vincent Parmentier
    Rumbeke

  732. Jelle Parmentier
    Roeselare, België

  733. Chiel Parmentier
    Roeselare, België

  734. Carine Parmentier
    Roeselare, KAVR

  735. Vincent Parmentier
    Rumbeke

  736. Jolyn Parret
    Passendale, Poco Loco

  737. dejonckheere patrik
    roeselare

  738. PETER PATTEEUW
    ROESELARE

  739. Hein Pattyn
    Izegem

  740. Joke Pattyn
    Roeselare

  741. Wouter Pattyn
    Gits

  742. Christine Pauwels
    Izegem, NO-NOISE

  743. Greet Pauwels
    Moorslede, Peter Sinnesael

  744. herlinde Persoon
    Moorslede

  745. Dedrie Philip
    Roeselare, VABI

  746. Marisa Picalausa
    Rumbeke

  747. Elien Piccavet
    Izegem

  748. Senne Pierloot
    Veldegem

  749. Senne Pierloot
    Veldegem

  750. Floris Pieters
    Gent

  751. Lieselot Pinet
    Roeselare

  752. Freddy Pitteljon
    Rumbeke, Flac Roeselare

  753. Bieke Platteeuw
    Roeselare

  754. Jakob Pledts
    Ledegem, Dapalo

  755. Leonie Plets
    Roeselare

  756. Emma Polfliet
    Wielsbeke

  757. Sigrid Pollentier
    Roeselare

  758. Giovanni Popelier
    Roeselare, MCS

  759. Myrddin Popelier
    Roeselare

  760. Lisa Popelier
    Tielt

  761. Nel Porteman
    Roeselare

  762. edith potteau
    dadizele

  763. Marianne Pype
    Moorslede

  764. Laurens Quaegebeur
    Houthulst

  765. Jeroen Quaghebeur
    Roeselare

  766. Lander Quartier
    Meulebeke, forza8740@telenet.be

  767. Jonas Quartier
    Roeselare

  768. Shari Quivron
    Roeselare

  769. Lies Rabaey
    Oostduinkerke

  770. Ward Rabau
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  771. Wouter Raes
    Oostrozebeke, POMRACO BVBA

  772. Amandine Raes
    Roeselare

  773. Marc Raes
    Roeselare, dapalo

  774. Francis Ramboer
    Roeselare, België

  775. Kristof Regnart
    Vichte, SV Zulte Waregem

  776. Edward Remmery
    Roeselare

  777. Geert Remmery
    Roeselare, België

  778. Stephanie Remmery
    Roeselare

  779. Adriaan Remmery
    Roeselare

  780. Dominik Reynaert
    Roeselare, Zoutman

  781. Vincent Reynaert
    Hooglede

  782. nico Reynaert
    izegem

  783. Tommy Reynaert
    Izegem, NO-NOISE

  784. Matthias Robbe
    Roeselare

  785. Joshua Robbelein
    Ichtegem, Choose

  786. Charlotte Robberecht
    Staden, SK Staden

  787. Ruben Roelens
    Izegem

  788. Joachim Roelens
    Staden

  789. An Roelens
    Roeselare, Sleeplife

  790. An Roelens
    Roeselare, Sleeplife

  791. Mathijs Rogiers
    Leuven

  792. Benedikte Rommel
    Roeselare

  793. Joeri Rommelaere
    Roeselare

  794. Pieter Rondelez
    Roeselare, TTR

  795. Mathieu Ronse
    Harelbeke

  796. Jan Rosseau
    Roeselare, Belgium

  797. Andries Rosseau
    Roeselare, Belgium

  798. Jan Rosseau
    Roeselare, Belgium

  799. Peter Rousseau
    Roeselare, TTR

  800. Depoortere Ruben
    Roeselare, Nee

  801. Desendere Ruben
    Torhout

  802. Amber Ryckewaert
    Roeselare

  803. Jasper Sabbe
    Dadizele, EFC-ITC

  804. Vermander Sabien
    Roeselare

  805. Dries Saint Germain
    Houthulst

  806. Evi Salembier
    Ichtegem

  807. Ann Samoy
    Rumbeke

  808. Lennart Sampers
    Ledegem

  809. Gino Samyn
    Roeselare

  810. Victor Samyn
    Roeselare

  811. Siska Samyn
    Roeselare, FLAC Roeselare

  812. Wim Samyn
    Rumbeke, Mulder Natural Foods

  813. Frederik Sanders
    Roeselare, Lothias Vastgoed

  814. Deloddere Sandra
    Rumbeke

  815. Patrick Santy
    Roeselare

  816. Sofie Sap
    Hooglede

  817. Delphine Schedin
    Meulebeke, CM Roeselare-Tielt

  818. Janneman Schouteten
    Ledegem, Kazou RoeTie

  819. Rhune Schuermans
    Zwevezele

  820. Arthur Segaert
    Ardooie, MASELIS NV

  821. Bart Segaert
    Ardooie, Poco Loco

  822. Leila Selmi
    Roeselare

  823. Marleen Selschotter
    Rumbeke

  824. lieven sercu
    roeselare, sleeplife

  825. Marieke Sercu
    Roeselare, Belgium

  826. Bart Seurinck
    Roeselare

  827. Stien Seurinck
    Roeselare

  828. Dieter Seurinck
    Roeselare

  829. Koen Seynaeve
    Gent

  830. Tine seys
    moorslede, België

  831. jolien Sinnaeve
    Hooglede, WEST-VLAANDEREN

  832. Jitske Sinnaeve
    Roeselare

  833. Sara Sinnaeve
    Roeselare, Kazou RoeTie

  834. Steven Sioen
    Zonnebeke

  835. Alexander Sioen
    Emelgem

  836. Alex Smismans
    Rumbeke

  837. Robin Snaet
    Lichtervelde

  838. Jasper Soen
    Ledegem

  839. Joaquin Soenen
    staden, AC Staden

  840. Lleyton Soenen
    staden, AVR

  841. Björn Soenen
    staden, TTR

  842. brecht soenen
    Roeselare

  843. KATRIJN SOENEN
    ROESELARE

  844. Gudrun Soenen
    IZEGEM

  845. Jurgen Soenen
    Roeselare

  846. Sarah Soenen
    Roeselare

  847. Martin Soenen
    Roeselare

  848. Franciska Soete
    roeselare

  849. Toshiyuki Soete
    Roeselare, /

  850. baziel spaens
    Roeselare, West-Vlaanderen

  851. Peter Spiegeleer
    Roeselare

  852. kurt Spoelders
    Roeselare, TTR

  853. Maarten Spooren
    Rumbeke

  854. Filip Spriet
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  855. Jozefien Spriet
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  856. Alex Spriet
    Roeselare

  857. Michiel Spruytte
    Roeselare, Belgie

  858. Karim Stockx
    Veldegem

  859. jaimie storme
    Koolskamp, de vrije sporters koolskamp

  860. Myriam Stragier
    Oekene

  861. Brigitte Strobbe
    Izegem

  862. Ann Stroobant
    Torhout, Belfius

  863. louis stuer
    rumbeke, vrije centrumschool

  864. Louise Supply
    Roeselare

  865. Lieselot Suykerbuyk
    Wevelgem

  866. Frank Syoen
    ZARREN, Z runners

  867. Eveline Tack
    Roeselare

  868. Hannes Tahon
    Koolskamp

  869. Jurgen Taliman
    pittem

  870. Lieselotte Talloen
    Roeselare, Rcg

  871. Lisa Tally
    Hooglede

  872. patrick tancre
    komen

  873. Michiel Tanghe
    Lichtervelde

  874. Florien Tanghe
    Lichtervelde

  875. Adeline Temmerman
    Rumbeke, AVR

  876. delphine termote
    izegem

  877. delphine termote
    izegem

  878. Edward Terryn
    Moorslede

  879. Simon Therry
    Rumbeke

  880. Laura Thienpont
    Roeselare

  881. Cyril Timmermans
    Roeselare, Hockey Club Roeselare

  882. Ann Touquet
    Roeselare

  883. Mehdi Tritar
    Roeselare, Triatlon Team Roeselare

  884. Marnik Truwant
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  885. Ward Truwant
    Roeselare, België

  886. Luna Turpyn
    Roeselare

  887. Estee Turpyn
    Roeselare

  888. Magali Tytgat
    Izegem

  889. Tom Van Acker
    Roeselare

  890. Pieter-Jan Van Belle
    Hooglede

  891. Reine Van Biervliet
    Dadizele

  892. Sofie Van Bruaene
    Roeselare, Zoutman

  893. Simon Van Bruaene
    Ardooie, AVR

  894. Dries Van Coillie
    Hooglede, België

  895. Dries Van Compernolle
    Gent

  896. Stefanie Van De Putte
    Rumbeke

  897. Steven Van de Walle
    Kachtem, KAVR

  898. Hélène Van Den Steen
    Brugge

  899. Simon Van der Heyden
    Evergem

  900. Camille Van deursen
    Ichtegem

  901. Luka Van Eeckhoutte
    Roeselare

  902. Brent Van Essche
    Staden

  903. Brent Van Essche
    Staden

  904. Birger Van Exe
    Passendale

  905. Warre Van Geem
    Ardooie

  906. evelyne Van Gelder
    Roeselare

  907. Nancy Van Gheluwe
    Dadizele, Dapalo

  908. Joachim Van haecht
    Roeselare, AVR

  909. Kevin Van Haecke
    Rumbeke

  910. Annelien Van Hauwermeiren
    Roeselare

  911. Bart Van houcke
    Waregem, studio Achoo

  912. Leen Van Isacker
    Roeselare

  913. Jean-Luc Van Iseghem
    Roeselare

  914. Cisse Van Iseghem
    Roeselare

  915. Kris Van Lancker
    Roeselare, /

  916. Stan Van Lancker
    Roeselare, /

  917. Dieter Van Lierde
    Kluisbergen (Berchem)

  918. Thomas Van Looveren
    Wuustwezel

  919. Mieke Van Marcke
    Ardooie

  920. Steven Van Moerkercke
    Tielt, CM Roeselare-Tielt

  921. Lore Van Moerkerke
    Roeselare, Belgium

  922. Florianne Van Oost
    Roeselare

  923. Amber Van Overbeke
    Wingene

  924. Stephanie Van Ro
    Passendale, architectenbureau Claeys BVBA

  925. Jasmijn Van Ryckeghem
    Roeselare

  926. Philippe Van Symaeys
    Roeselare

  927. jef van valckenborgh
    Brugge, Olympic Brugge

  928. Griet Van Wesel
    Roeselare

  929. Jelle Vanackere
    Roeselare

  930. pieter Vanackere
    moorslede, België

  931. Elies Vanackere
    Izegem, AZ Delta

  932. Joke Vanallemeersch
    Roeselare, Viso

  933. Jeroen Vanallemeersch
    Roeselare

  934. Céline Vanbelle
    Wilrijk

  935. Frederik Vanbesien
    Staden

  936. Marte Vanbesien
    Westrozebeke

  937. Eveline Vancauwenberghe
    Rumbeke

  938. Britt Vancoetsem
    Torhout

  939. Christophe Vancoillie
    Pittem, forza8740

  940. Patricia Vancoillie
    Hooglede

  941. Brit Vancoppenolle
    Roeselare

  942. Koen Vancraeynest
    Roeselare, Poco Loco

  943. Steven Vancraeynest
    Roeselare

  944. Iphegenia Vandaele
    Roeselare

  945. Lies Vandamme
    Roeselare, Onze Jeugd

  946. Maureen Vandamme
    Moorslede, Dapalo

  947. nancy vande moortel
    roeselare

  948. Matteo Vande Moortel
    Roeselare, KAVR

  949. Dieter Vande Moortel
    Roeselare

  950. Annelore Vande Moortel
    Roeselare, AZ Delta

  951. janinka Vande Walle
    Roeselare, AVR

  952. Loes Vandecasteele
    Gent

  953. Katia Vandecaveye
    Tielt, -TTR

  954. Marieke Vandeghinste
    Roeselare, VABI

  955. Veerle Vandekerckhove
    Roeselare

  956. Laure Vandekerkhove
    Roeselare

  957. Emiel Vandekerkhove
    Roeselare

  958. Marie Vandekerkhove
    Roeselare

  959. Simonne Vandekerkhove
    Ingelmunster

  960. Tom Vandelanotte
    Beitem (Rumbeke)

  961. Natalie Vandemoortele
    Roeselare

  962. Nico Vandemoortele
    Sint-Eloois-Winkel, MANILO

  963. Tom "the legend" Vanden Berghe
    Roeselare (Beveren), Superheroes

  964. Bart Vanden Driessche
    Waregem

  965. Sybil Vandenabeele
    Passendale

  966. Sarah Vandenberghe
    Klerken

  967. Bart Vandenberghe
    Kortemark, VABI

  968. Franky Vandenberghe
    Rumbeke

  969. Fien Vandenberghe
    Kortemark

  970. Sven Vandenberghe
    Roeselare

  971. Saskia Vandenberghe
    Roeselare, België

  972. Grete Vandenborre
    Roeselare

  973. Baptist Vandenbroucke
    Roeselare

  974. Miet Vandenbulcke
    Staden, AC Staden

  975. Marjolein Vandenbussche
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  976. Jelle "The Rock" Vandenbussche
    Zonnebeke, Superheroes

  977. Steven Vandenbussche
    Vlamertinge, MACW

  978. Chris VANDENDRIESSCHE
    Oostnieuwkerke, BELFIUS CENTRUM WEST cvba

  979. jana vandendriessche
    ingelmunster

  980. Stefaan Vandenhende
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  981. Mathias Vandenhende
    Gent

  982. Anoesjka Vandenhoeke
    Roeselare, FLAC Roeselare

  983. Tom Vandenkendelaere
    Roeselare, EUTOM

  984. Jan Vandepitte
    Gits

  985. Josefien Vandepitte
    Roeselare

  986. Katrien Vanderhaeghe
    ROESELARE

  987. Gaelle "Hottie" Vandermeersch
    Zonnebeke (Passendale), Superheroes

  988. Dorine Vandermeersch
    Vlamertinge, Lc de StreSSkikkerS

  989. Pascal Vandermeulen
    Passendale, architectenbureau Claeys BVBA

  990. Isolde Vandesteene
    Lichtervelde, SNACK FOOD POCO LOCO NV

  991. Danielle Vandevelde
    Roeselare

  992. Liesbeth Vandevelde
    Rumbeke, TTR

  993. Ine Vandevelde
    Roeselare, België

  994. Thierry Vandevelde
    Roeselare, België

  995. Caroline Vandevijvere
    Roeselare, FLAC Roeselare

  996. Damienne Vandevyvere
    Diksmuide

  997. Ines Vandewaetere
    Oekene, /

  998. Kristof Vandewalle
    Eernegem, CM Roeselare-Tielt

  999. Koen Vandewalle
    Passendale, architectenbureau Claeys BVBA

  1000. Nicolas Vandewalle
    Passendale, Architectenbureau Claeys

  1001. Ritsu Vandewalle
    Roeselare, VTI

  1002. Silke Vandewalle
    Rollegem-Kappelle, AZ Delta

  1003. Griet Vandeweege
    Hooglede

  1004. Emiel Vandewinckele
    Roeselare

  1005. Thomas Vandewinckele
    Roeselare

  1006. Thiemen Vandoorn
    Wingene

  1007. Michael Vandoorne
    Langemark, Vandoorne sanitair en CV

  1008. simon vandoorne
    mechelen

  1009. Luc Vandoorne
    Roeselare, Krant van West-Vlaanderen

  1010. Filip Vandorpe
    Roeselare

  1011. Jeroen Vandromme
    Wervik, VISO

  1012. Bo Vandromme
    Ardooie

  1013. Jo Vaneeckhout
    Roeselare

  1014. Davy Vaneeckhout
    Hooglede

  1015. Veronik Vanhaecke
    Rumbeke

  1016. Arne Vanhaelewyn
    Staden, SK Staden

  1017. marie vanhaelewyn
    8840 Staden, West-Vlaanderen

  1018. Wout Vanhaute
    Roeselare

  1019. Bert Vanhaute
    Roeselare, AVR

  1020. Bjorn Vanhaverbeke
    Moorslede, *Niet van toepassing

  1021. Johan Vanhaverbeke
    Roeselare, Leerkracht Vti roeselare

  1022. Kristien Vanhaverbeke
    Gits, AZ Delta

  1023. Kristof Vanhecke
    ROESELARE, Selecteer een staat

  1024. Brecht Vanhecke
    Assebroek

  1025. Thomas Vanheule
    Zarren

  1026. ruben vanhevel
    ardooie

  1027. Tim Vanholle
    Roeselare, EUTOM

  1028. Thomas Vanholle
    Gent, Kazou RoeTie

  1029. Julie Vanhoo
    RUMBEKE

  1030. Cedric Vanhoorebeeck
    Roeselare

  1031. Cédric Vanhove
    Ploegsteert

  1032. pedro vanhuyse
    rumbeke

  1033. Jens Vanhuyse
    Roeselare, BELGIE

  1034. matizze vanhuyse
    Roeselare

  1035. Sara Vanlauwe
    Staden

  1036. Bart Vanluchene
    Izegem, Avi Ingelmunster

  1037. Sofie Vanmaercke
    Wevelgem

  1038. Katleen Vanneste
    Rumbeke

  1039. Sarah Vanneste
    Roeselare, LOTHIAS VASTGOED

  1040. heidi vanneste
    roeselare, pocoloco

  1041. Anthony Vannieuwenhuyse
    Roeselare, Doskom Moorslede

  1042. Renaud Vannieuwenhuyse
    Houthulst, AC staden

  1043. Axelle Vannieuwenhuyse
    Houthulst, AC staden

  1044. Els Vanoost
    Moorslede, dapalo

  1045. Olivier Vanoverberghe
    Roeselare

  1046. Kurt Vanpeteghem
    Roeselare

  1047. Jan Vanpoucke
    Moorslede

  1048. Rik Vanrapenbusch
    Kachtem

  1049. Lieselot Vanspeybrouck
    Roeselare

  1050. annelore vanspeybrouck
    roeselare

  1051. Lien Vansteelant
    Roeselare

  1052. An-Sophy Vansteenkiste
    Roeselare

  1053. Pauline Vansteenkiste
    Roeselare, Choose

  1054. Alexander Vansteenkiste
    Moorsele, mimosa

  1055. Detlev Vansteenkiste
    Houthulst

  1056. Emmanuel Vansteenkiste
    Roeselare, LaMa

  1057. Lies Vansteenkiste
    Ardooie

  1058. Teddy Vansteenwinkel
    Kachtem, forza8740

  1059. Jorgs Vanthournaut
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  1060. Jeffrey Vanthournout
    Meulebeke

  1061. youri vanthournout
    kortrijk, TEAM MIDCARE

  1062. Heleen Vantomme
    Roeselare

  1063. Charlotte Vanwalleghem
    Torhout

  1064. Jan Vanwijnsberghe
    Bellegem

  1065. Isabel Veestraete
    Woumen

  1066. Nine Velle
    roeselare

  1067. Dirk Vens
    Roeselare

  1068. charlotte vens
    roeselare

  1069. Stefanie Verbeke
    Dadizele, Please select region, state or province

  1070. marieke verbeke
    pittem, /

  1071. Sam Verbeke
    Roeselare

  1072. Thijs Verbeke
    Zarren

  1073. Silke Verbraeken
    Roeselare, Sportline

  1074. Stefan Verbrugge
    Roeselare, KAVR

  1075. yves verbrugghe
    Roeselare

  1076. Emmy Verbrugghe
    Roeselare

  1077. Sabrina Vercamer
    Kortemark, AZ Delta

  1078. dominiek Vercouter
    Moorsele

  1079. Henk Vercruysse
    moorslede

  1080. Tanya Vereecke
    Rumbeke, VABI

  1081. Dieter Verfaillie
    Roeselare, Zoutman

  1082. Romain Vergauwen
    Roeselare

  1083. Gert Vergauwen
    Roeselare

  1084. Thomas Verhaeghe
    Roeselare, MIMOSA

  1085. Hildegard Verhaeghe
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  1086. Mathias Verhaeghe
    ROESELARE, Vlaanderen

  1087. Anne Verhaeghe
    Izegem, NO-NOISE

  1088. Eduard verhaeghe
    Staden

  1089. tine verhaeghe
    gits

  1090. bjorn verhaeghe
    roeselare

  1091. Axelle Verhoest
    Ardooie

  1092. Glenn Verholle
    Roeselare, Belgie

  1093. Mieke Verhulst
    Rumbeke

  1094. Frauke Verhulst
    Tielt, NO-NOISE

  1095. Carine verkinderen
    Passendale, Belgie TTR

  1096. Matthias Verlaeckt
    Roeselare

  1097. Wim Verlinde
    Oudenaarde, Supportersteam Koenraad Claeys

  1098. Stijn "Walking Dead" Vermandel
    Zarren, Superheroes

  1099. Jasper Vermandere
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  1100. Martijn Vermeersch
    Gentbrugge

  1101. Hanne Vermeersch
    Staden

  1102. Laurent Vermeersch
    Roeselare, Kazou RoeTie

  1103. Wout Vermeersch
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  1104. Laurent Vermeersch
    Roeselare

  1105. Thomas Vermeire
    Pittem

  1106. Thibault Vermeulen
    Rumbeke

  1107. Lisa Vermeulen
    Roeselare

  1108. Domi Vermeulen
    Roeselare

  1109. Didier Vermote
    Roeselare

  1110. Hayco Verolleman
    Geluveld, Kevc beselare

  1111. Michelle Verplancke
    Beveren-Leie, België

  1112. Michelle Verplancke
    Beveren-Leie, België

  1113. Rutger Verschaeve
    Harelbeke

  1114. Frank Verslype
    Roeselare

  1115. Marc Verstichel
    Roeselare

  1116. TIbo Verstichel
    Roeselare, Krachtbal Hoger Op Beitem

  1117. Zeno Verstichel
    Roeselare, Krachtbal Hoger Op Beitem

  1118. Gauthier Verstraete
    Oostnieuwkerke, BELGIE

  1119. Nele Verstraete
    Rumbeke

  1120. Kristof Verstraete
    Moorslede, VABI

  1121. Kristof Verstraete
    Moorslede, VABI

  1122. Robbe Verstraete
    Roeselare

  1123. Daisy Verstraete
    Gits, CM Roeselare-Tielt

  1124. Elise Verstraete
    Roeselare

  1125. Elien Verstraete
    Meulebeke, Poco Loco

  1126. Elien Verstraete
    Meulebeke, Poco Loco

  1127. Ward Verstraete
    staden

  1128. Sarah Verstraete
    Roeselare, Sportline

  1129. Ine Verstraeten
    Roeselare, Flac Roeselare

  1130. Bart Vervaet
    Heule, Lothias Vastgoed

  1131. Charlotte Vervenne
    Kortrijk

  1132. Celine Veys
    Ardooie

  1133. celine veys
    ardooie

  1134. Mathieu Veys
    Kortrijk

  1135. Lieselot Viaene
    Gent, Moortdinee

  1136. nathalie vinckier
    Izegem, België

  1137. Annemie Vindevogel
    Roeselare

  1138. Céline Voet
    Deerlijk

  1139. Evelyn Vranken
    Roeselare, TTR

  1140. Kris Vulsteke
    roeselare, België

  1141. Lieve Vuylsteke
    Rumbeke

  1142. Dries Vuylsteke
    Sint-Eloois-Winkel

  1143. Jana Vynckier
    Lendelede

  1144. Laura Vynckier
    Lendelede

  1145. Lissa Vynckier
    Lendelede

  1146. Elias Vynckier
    Vinderhoute

  1147. Elias Vynckier
    Vinderhoute

  1148. Lena Waegeman
    Gits

  1149. Gillis Waelkens
    Ardooie

  1150. Sabine Wallaert
    Izegem, CM Roeselare-Tielt

  1151. Angelo Wallays
    Roeselare

  1152. GRIET WALLAYS
    Roeselare, Vrije centrumschool Roeselare

  1153. Griet Warlop
    Markegem

  1154. Lezy Warre
    Roeselare

  1155. Isabel Watteeuw
    Roeselare

  1156. Andreas Watteyne
    Beselare, MASELIS NV

  1157. Trui Wegsteen
    Roeselare

  1158. Jonas Werbrouck
    Roeselare, Zoutman

  1159. Bram Werbrouck
    Izegem, NO-NOISE

  1160. Christophe Willaert
    Roeselare

  1161. LUDWIG WILLAERT
    OOSTNIEUWKERKE

  1162. Emma Willaert
    Ardooie, Chiro \'t Scamanderke

  1163. Greet Winne
    Roeselare

  1164. jonas witdoek
    Hooglede

  1165. Daan Witdouck
    Roeselare

  1166. Bart Witdouck
    Ingelmunster, Blancorunners

  1167. geert wulbrecht
    roeselare, ttr

  1168. Helena Wydooghe
    Roeselare

  1169. Femke Wyffels
    Tielt

  1170. Bjorn Wyffels
    Roeselare

  1171. Elias wyffels
    roeselare

  1172. patrick yag
    roeselare, pocoloco

  1173. patrick yag
    roeselare, pocoloco

  1174. Pattyn Yinthe
    Roeselare, KAVR

  1175. sabastian Zuk
    roeselare, pocoloco

Facebookberichten

Onze fotografen probeerden werkelijk iedereen op beeld te krijgen! Je kunt jezelf gemakkelijk terugvinden tussen onze duizenden foto's! Hoe? Kopieer deze link in je webadres, voeg je borstnummer (bv. 0266) na het =-teken toe en druk op enter.
https://www.flickr.com/search/?user_id=132955027%40N06&view_all=1&text=
Ook een deel van je borstnummer (min. 3 cijfers) kan volstaan. In de loop van de dag komen er trouwens nog meer foto's bij! Enkel de foto's met het groene logo rechtsonder zijn foto's van DODM 2017. #dodm
... Bekijk meerBekijk minder

Bekijk dit op Facebook

Dwars over de Mandel 2017 - Foto's: Louis Vansteenkiste // LV ... Bekijk meerBekijk minder

De eerste foto's van @[729435293753995:274:Dwars over de Mandel] 2017 staan online! Later dit weekend zullen er nog meer foto's online worden geplaatst! Bedankt om zo talrijk aanwezig te zijn!

Bekijk dit op Facebook

Daar zijn de uitslagen al! Bedankt, alle 3.000 ... 😮
Tag gerust een vriend die trots mag zijn op zijn prestatie!!
http://www.bibtiming.be/site/dwars-over-de-mandel-2017-10km
http://www.bibtiming.be/site/dwars-over-de-mandel-2017-3-5km
... Bekijk meerBekijk minder

Bekijk dit op Facebook

Start 10 km! ... Bekijk meerBekijk minder

Bekijk dit op Facebook

Welkom! Het programma voor vanavond:
17.30 uur: Daginschrijvingen + Afhalen borstnummers mogelijk.
18.30 uur: 3 Kidsruns op het sportveld: supporters op post!
19.30 uur: Start 3,5 km
20.00 uur: Start 10 km
21.30 uur: Prijsuitreiking
... Bekijk meerBekijk minder

Bekijk dit op Facebook