De onderstaande lijst bevat de lijst met de voorinschrijvingen. Niet opgenomen in de lijst zijn de leerlingen van het Klein Seminarie die zich inschreven en ook de vele groepsinschrijvingen. 

Aanwezige deelnemers voor: DWARS OVER DE MANDEL 2018

  1. Akram ABDUL RAHIMZAI
    Roeselare, OKAN

  2. Melanie Aelgoet
    Oostduinkerke

  3. Lara Aerbeydt
    Roeselare, LaMa

  4. Florent Algoet
    Roeselare, Scouts Parsifal Rumbeke

  5. Heleen Allegaert
    Oekene

  6. dieter alliet
    roeselare, --- Selecteer ---

  7. Frederik Allossery
    Lichtervelde

  8. Koen Allossery
    Moorsele, CM Roeselare-Tielt

  9. Kas Allossery
    Lichtervelde

  10. Amelie Allossery
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  11. Noor Ally
    Roeselare

  12. Ruben Ally
    Roeselare

  13. Tom Ameel
    Moorslede, CM Roeselare-Tielt

  14. Jarne Ampe
    Staden

  15. Sander Ampe
    STADEN

  16. michael aneca
    koekelare, België

  17. Coghe Annemie
    Ardooie

  18. Verhoest Axelle
    Ardooie

  19. DHEEDENE AXELLE
    HULSTE, FLAC IZEGEM

  20. Arne Baert
    Ledegem, Scouts Parsifal Rumbeke

  21. Loor Baert
    Kortrijk, West-Vlaanderen

  22. Johan Balduyck
    MOORSLEDE, VTI Roeselare

  23. LOTTE BALLYN
    Roeselare, Belgie

  24. Marlies Barbier
    Roeselare

  25. Marlies Barbier
    Roeselare

  26. Simon Bardyn
    Tielt

  27. Verhoest Bart
    Ardooie

  28. Gudrun Bauwens
    ROESELARE, AVR

  29. Bart Beaumont
    Rumbeke, België

  30. Gudrun Becuwe
    Roeselare, AVR

  31. Stijn Beeckaert
    Roeselare

  32. Hélène Beele
    Ingelmunster

  33. Tino Beerland
    Rekkem

  34. Sherley Beernaert
    Moorslede

  35. Emmelien Beernaert
    Roeselare, AVR

  36. Jeroen Beeuwsaert
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  37. Florence Beeuwsaert
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  38. Louise Beeuwsaert
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  39. Colin Beheydt
    Gits

  40. Jordy Bekaert
    Izegem, Skyline Communications

  41. Peter Bentein
    kortemark

  42. Koen Berghman
    Hooglede, Ooglee

  43. Tom Berkein
    Roeselare

  44. patty bertrand
    westrozebeke

  45. Shanah Biesbrouck
    Roeselare, Zorgbedrijf Roeselare

  46. Xavier Billiouw
    Roeselare

  47. Meron BISRAT
    Roeselare, OKAN

  48. Pawel Blachowski
    houthulst

  49. Thomas Blanca Garcia
    Roeselare, Scouts Parsifal Rumbeke

  50. Anja Blanckaert
    Roeselare

  51. Jo Blockeel
    Ardooie

  52. Vanessa Bloes
    Torhout

  53. Francis Blomme
    kachtem, Krant van West Vlaanderen

  54. Jantien Blomme
    Roeselare

  55. Sari Boer
    Gent

  56. Emile Bogaert
    Rumbeke

  57. liesbeth bogaert
    Moorslede, Belgie

  58. yente bolle
    Hooglede

  59. eamen bolle
    Hooglede

  60. Carol Bonte
    Hooglede

  61. Maxim Bonte
    Westrozebeke

  62. Luc Boonants
    Marke, Aqua Protect 3 Team

  63. Evi Borry
    Moorslede, Dapalo

  64. Gina Borry
    Oostnieuwkerke

  65. Lowie Bossier
    Gits, Veloman

  66. Lowie Bossier
    Gits, Veloman

  67. Kathleen Bossu
    Roeselare, Krachtbal hoger op Beitem

  68. Sarah Bossuyt
    Rumbeke

  69. Anne-Sophie Bossuyt
    Roeselare, Connexis

  70. Josefien Bostoen
    Roeselare, bow architecten

  71. Pieternel Bostyn
    ROESELARE, ZOUTMAN

  72. Chris Bouckaert
    Roeselare

  73. Mirando Boudry
    Staden

  74. Merein Boudry
    Izegem, Revasport rumbeke

  75. Emily Bourdon
    Izegem

  76. mieke bouttelisier
    roeselare

  77. Sander Boysen
    Handzame

  78. Séverine Brabant
    Roeselare

  79. Karen Braekevelt
    pittem, Forza8740

  80. François Braem
    Roeselare, België

  81. Sander Braeye
    Roeselare, TEAMTOM

  82. Davinia Braeye
    Roeselare

  83. Norbert Brandt
    BEERNEM, Belgium

  84. Verhoest Brent
    Ardooie

  85. Charlotte Breyne
    Roeselare

  86. Lies brouckaert
    Izegem

  87. Mathijs Brouckxou
    Roeselare

  88. Mathijs Brouckxou
    Roeselare

  89. Thais Bruggeman
    roeselare

  90. Yentel Brulez
    Roeselare, Jeugdbrandweer Roeselare

  91. Liene Bruneel
    Roeselare, AVR

  92. Tom Bruneel
    Roeselare, België

  93. Nele Bruwier
    Lichtervelde, CM Roeselare-Tielt

  94. Sofie Bruyneel
    Moorslede

  95. Jan Bruynooghe
    Zedelgem

  96. Frederik Bruynsteen
    Langemark, De Dustige Lopers

  97. Kevin Brysbaert
    Westvleteren

  98. Michelle Brysse
    Roeselare

  99. Charlotte Buyck
    Ieper

  100. JAN BUYSE
    roeselare

  101. JOHANNA BUYSE
    Gullegem

  102. Bart Cael
    Ingelmunster, BlancoRunners

  103. Cindy Callens
    Waregem

  104. Christophe Callewaert
    Roeselare

  105. Marie Callewaert
    Roeselare, België

  106. Bjorn Callewaert
    Roeselare, Forme

  107. Nele Calmeyn
    Roeselare

  108. dominique cappelle
    oostnieuwkerke

  109. Bram Cappon
    Moorslede, Dapalo Dadizele

  110. Wout Cappon
    Moorslede, Dapalo Dadizele

  111. Niels Cappon
    Moorslede, België

  112. Griet Cardoen
    Gits, Zorgbedrijf Roeselare

  113. Xander Carlu
    Roeselare

  114. Gloria Casier
    Roeselare

  115. Stella Catteeuw
    Oekene

  116. Thijs Cauwelier
    Roeselare, DAPALO

  117. katrien celi
    rumbeke

  118. Marie Chambart
    Rumbeke

  119. Tom Chambart
    Rumbeke

  120. Julie Chambart
    Rumbeke

  121. Tom Christiaens
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  122. Sibren Christiaens
    Roeselare

  123. Sofie Claeys
    roeselare

  124. Tine Claeys
    Roeselare, België

  125. Jan Claeys
    Passendale, Architectenbureau Claeys BVBA

  126. Siemen Claeys
    Kortemark

  127. pieter claeys
    roeselare

  128. Vadim Clarysse
    Roeselare

  129. Danny Clauw
    Beselare

  130. David Clément
    Roeselare, Avr

  131. Eline Cneut
    ROESELARE, ZOUTMAN

  132. Floris Cockaerts
    Izegem, Skyline Communications

  133. Stijn Coelus
    Hooglede, België

  134. Lieve Coffyn
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  135. Sara Coghe
    HOOGLEDE

  136. Sara Coghe
    HOOGLEDE

  137. pieter colpaert
    roeselare

  138. Lude Colpaert
    Izegem

  139. Yves Comptdaer
    Roeselare

  140. Matthijs Cool
    Hooglede, SBS De Brug

  141. Sara Cools
    torhout, VISO Roeselare

  142. Veerle Cools
    Moorslede

  143. Michelle Coornaert
    Heule, Team FORME

  144. Sanne Cordier
    Rumbeke

  145. Filip Corne
    Roeselare, SOLICO

  146. Erin corneillie
    Hooglede, /

  147. Pepijn Corneillie
    Hooglede, /

  148. Justine Corneillie
    Roeselare

  149. claude cornette
    roeselare

  150. Jasper Cornette
    Staden

  151. Isabelle Cornette
    Lichtervelde, Flac

  152. Jannes Cottyn
    Oostnieuwkerke, AVMO

  153. Dion Couckhuyt
    Roeselare

  154. Mario Coudenys
    Brugge

  155. David Courtens
    DEERLIJK, Unilin

  156. Lieze Coussement
    Roeselare

  157. ALexander Crabbe
    Moorslede

  158. Louis Crabbe
    Hooglede, VMS Roeselare

  159. Aquinnah Croes
    Roeselare, AVR

  160. Xavier Danneels
    Hooglede

  161. Filip David
    Roeselare

  162. Pattyn Davy
    ROESELARE, AC Staden

  163. Pieter De Backer
    Gent

  164. Geert De Batselier
    Ardooie

  165. Cédric De Batselier
    Edegem

  166. Bram De Block
    Izegem, Skyline Communications

  167. Emiel De Boe
    MOORSLEDE, België

  168. Michiel De Busschere
    Izegem

  169. liselot de decker
    roeselare

  170. Dominique De Geest
    Roeselare, KAVR

  171. Nathalie de Gheldere
    Kortrijk

  172. Pieter De Groof
    Roeselare

  173. Kristien De Groof
    Lichtervelde

  174. Lukas De Groof
    Roeselare

  175. THIERRY DE KERF
    ROESELARE, NMBS

  176. THOMAS DE KERF
    ROESELARE, NMBS

  177. Lieselot De Koster
    Passendale, Roularta

  178. Michèle De Marez
    Roeselare

  179. Rudi De Meestere
    Roeselare

  180. Matthias De Meulemeester
    Roeselare, Forme

  181. Wouter De Meulenaere
    Wevelgem

  182. Hein De Meyere
    Roeselare, Roularta Media Group

  183. Barbara De Poorter
    Roeselare, Zorgbedrijf Roeselare

  184. Niels De Potter
    Bissegem, Klein Seminarie Roeselare

  185. Carol De Ridder
    Hooglede, Ooglee

  186. Vé De Schrijver
    Ardooie, Maselis NV

  187. Wouter De Schutter
    Staden

  188. Evelien De Smet
    Wichelen

  189. Jonathan De Sutter
    Roeselare

  190. Hannes De Volder
    Roeselare

  191. LENTEL DE WANDEL
    Roeselare

  192. BRECHT DE WANDEL
    Roeselare

  193. Herman De Wispelaere
    Roeselare

  194. Stijn De Witte
    Roeselare

  195. MIEKE DEBAENE
    Roeselare, België

  196. Tine Debaes
    Roeselare

  197. stefan Debeil
    ROESELARE

  198. Alex Debeil
    Roeselare

  199. Marie Debeil
    Roeselare, west vlaanderen

  200. Olivia Debeuckelaere
    Veurne, Kulak

  201. zoë debeuf
    Moorslede, Belgie

  202. Maarten Debeurme
    Emelgem, CM Roeselare-Tielt

  203. Emma Debie
    Roeselare

  204. Laura Debie
    Roeselare

  205. Jonathan Deblaere
    Meulebeke, CM Roeselare-Tielt

  206. Liesbet Deboutte
    ROESELARE, ZOUTMAN

  207. Marie Deboutte
    Roeselare

  208. Servaas Debrabander
    Roeselare

  209. Günther Debrauwer
    Roeselare

  210. Bart Debrauwer
    roeselare

  211. Steven Debruyne
    Roeselare, AVR

  212. Lien Debruyne
    Roeselare

  213. Bo Debruyne
    Wevelgem

  214. Elise Debusschere
    Westrozebeke

  215. Ruben Debusschere
    Westrozebeke, KU Leuven

  216. Charlotte Decadt
    Oostnieuwkerke

  217. Josefien DECADT
    OOSTNIEUWKERKE

  218. Florian DECADT
    OOSTNIEUWKERKE

  219. tijl decaestecker
    rumbeke

  220. jochen decaestecker
    rumbeke

  221. Kris Decaestecker
    Roeselare, TTR / AVR / GroepK

  222. Brecht Decaestecker
    Izegem, Skyline Communications

  223. Bram Decaluwé
    Rumbeke, België

  224. Lore Deceuninck
    Moorselde

  225. Eva Declercq
    Roeselare, Scouts Parsifal Rumbeke

  226. Wouter Declercq
    ROESELARE, ZOUTMAN

  227. Jurgen Declercq
    Kortrijk

  228. Lucas Declercq
    Izegem, EFC-ITC

  229. Jeroen Decock
    Roeselare

  230. Marie Decock
    Roeselare

  231. katrien decoene
    roeselare, Zorgbedrijf Roeselare-dagverzorgingscentrum

  232. Thomas Decoene
    Gent

  233. Sam Decoene
    Rumbeke

  234. Celine Decoene
    Roeselare, Wijnen Beernaert

  235. Frederik Decorte
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  236. Karen Decorte
    Roeselare

  237. Remi Decorte
    Hooglede

  238. Josefien Decroix
    Oekene

  239. Paulien Decroix
    Oekene

  240. Ria Decroix
    Roeselare

  241. Ria Decroix
    Roeselare

  242. Ilse Decroo
    Roeselare, TTR

  243. Estée Decroos
    Roeselare

  244. Fleur Decroos
    Roeselare

  245. Dieter Decroos
    Roeselare

  246. Louis Decuypere
    Moorslede

  247. Koen Decuypere
    Roeselare

  248. Tom Decuypere
    Roeselare

  249. Irene Decuypere
    Roeselare

  250. Leonore Decuypere
    Roeselare

  251. Hilde Dedecker
    Hooglede

  252. Fran Dedeurwaerder
    Roeselare

  253. Jordy Dedeyster
    Roeselare

  254. Dominiek Dedier
    Roeselare

  255. Charlotte Deferme
    Roeselare, Zorgbedrijf Roeselare

  256. Danny Defever
    Roeselare, AVR

  257. Christine Deforche
    Roeselare-Beveren

  258. Lowie Defossez
    Staden

  259. Charlotte Degrande
    Blankenberge

  260. Arne Degrave
    Oostnieuwkerke

  261. Simon Degrave
    Oostnieuwkerke

  262. Dieter Degryse
    Beveren (Roeselare), KULeuven

  263. Stefaan Degryse
    Roeselare

  264. Kris Dehem
    ROESELARE, KAVR Roeselare

  265. Matthias Dejonckheere
    Passendale, Roularta

  266. Laurens Dejonckheere
    Moorslede

  267. Barbara Dejonghe
    Roeselare

  268. Niel Dejonghe
    Roeselare

  269. Judith DeKoning
    Moorslede

  270. Evelien Delaere
    Roeselare, AVR

  271. Fabienne Delalleau
    Ieper

  272. Inge Delameilleure
    Lichtervelde

  273. Jens Delannoy
    Rollegem-Kapelle, Scouts Parsifal Rumbeke

  274. Fien Delannoy
    Ledegem, Scouts Parsifal Rumbeke

  275. Gregory Delanote
    Passendale

  276. Céderic Delanote
    Passendale

  277. Delphine Delbeke
    Roeselare, Decathlon Roeselare

  278. Valerie Delbeke
    Roeselare

  279. febe delboo
    zonnebeke

  280. sabine Deleu
    Passendale, Architectenbureau Claeys BVBA

  281. Dina Deleu
    Roeselare

  282. Fleur Deleu
    Roeselare

  283. Laure Delheye
    Roeselare

  284. Laure Delheye
    Roeselare

  285. Mathias Delheye
    Roeselare

  286. Erwin Deloor
    Wevelgem, ARhus

  287. jessica delva
    roeselare, Zorgbedrijf Roeselare-dagverzorgingscentrum

  288. Marjoleine Delva
    Roeselare

  289. Celine Deman
    Hooglede

  290. Lander Deman
    Roeselare

  291. lienneke demeester
    roeselare, Zorgbedrijf Roeselare-dagverzorgingscentrum

  292. Jeroen Demeestere
    Roeselare

  293. NANCY DEMETS
    Roeselare, AVR

  294. Dieter Demeulemeester
    Gullegem

  295. Kevin Demeulenaere
    Roeselare

  296. Geertrui Demey
    Roeselare

  297. Thibault Demey
    Roeselare

  298. Dieter Demey
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  299. Henk Demeyer
    Roeselare, Kantoor Henk Demeyer

  300. Sofie Demol
    Roeselare

  301. Jan Demol
    Roeselare

  302. Sven Demolder
    Hooglede

  303. Luc Demulder
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  304. Joran Demunck
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  305. Els Deneckere
    Roeselare

  306. Chris Deneir
    Roeselare

  307. Greet Denoo
    Roeselare, Roularta

  308. Koen Denys
    ROESELARE, Hockey Club Roeselare

  309. Michel Denys
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  310. Dimitri Depoorter
    Houthulst

  311. Marlies Depouvre
    Langemark

  312. Elise Depreiter Malysse
    Roeselare

  313. Timothy Depreitere
    Ingelmunster, Blancorunners

  314. Patrick Deprez
    Roeselare

  315. Sarah Deprez
    Ieper

  316. Chris Deprez
    Ieper

  317. veerle depuydt
    roeselare

  318. Justine Deraeve
    Oostnieuwkerke, België

  319. Céline Deraeve
    Oostnieuwkerke

  320. Sharon Derluyn
    Roeselare

  321. Rebecca Deroo
    Zwevezele

  322. Lies Deruddere
    Wevelgem, Argenta Cevea Ardooie

  323. daisy Derveaux
    Moorslede, Immo Daisy Derveaux bvba

  324. Vincent Derveaux
    Moorslede, Immo Daisy Derveaux bvba

  325. Kenneth Derycke
    ROESELARE, TTR

  326. Timothy Derycke
    ROESELARE, ZOUTMAN

  327. Isabelle Derycke
    Ledegem, Dapalo

  328. Angelique Derycke
    Roeselare

  329. Tine Derycke
    Roeselare

  330. annelies deryckere
    rumbeke, zorgbedrijf roeselare

  331. Justine Desaranno
    Roeselare

  332. Francis Descamps
    Roeselare, AVR

  333. Ingmar Deschepper
    Roeselare

  334. Annelies Deserranno
    Koekelare, Roularta Media Group

  335. Jamaica Desmedt
    Beveren

  336. Amber Desmedt
    Roeselare

  337. Lore Desmet
    Roeselare

  338. mark desmet
    RUMBEKE, vader zoon klein seminarie

  339. Lucas Desmet
    Roeselare

  340. Thomas Desmet
    Izegem, Skyline Communications

  341. Marieke Desnyder
    Roeselare

  342. Joeri Desodt
    LANGEMARK

  343. Danthae Desodt
    LANGEMARK

  344. Tyrone Desodt
    LANGEMARK

  345. Caroline Desot
    Roeselare, AVR

  346. Ina Desplenter
    Lichtervelde

  347. Yves Despriet
    Roeselare

  348. Hanne Devisch
    ROESELARE, ZOUTMAN

  349. Stefaan Devisschere
    Ardooie

  350. Stefaan Devloo
    Roeselare, TTR

  351. Dries Devloo
    Roeselare, TTR

  352. Bruno Devloo
    Elsene / Ixelles, Deme

  353. Nicolas Devloo
    Elsene / Ixelles, Scoops

  354. Griet Devriendt
    Staden, TTR

  355. Dominique Devriese
    Roeselare, Kine Devriese

  356. Dominique Devriese
    Roeselare, Kine Devriese

  357. Steven Dewaele
    Roeselare, Roularta

  358. peter dewaele
    roeselare, KAVR

  359. Thomas Deweer
    Izegem, Skyline Communications

  360. Dieter Deweer
    Passendale

  361. Gerda Deweerdt
    Beselare

  362. Annelore Dewilde
    Torhout, Roularta Media Group

  363. Uma Dewitte
    Roeselare

  364. Heidi Dewitte
    Moorslede

  365. Dries Dewitte
    Elsene / Ixelles, Nestor NV

  366. Didier Dewulf
    Roeselare, AVR

  367. Seppe Dewulf
    Westrozebeke

  368. Seppe Dewulf
    Staden

  369. Sien Dewulf
    Roeselare

  370. Dirk Dewulf
    Roeselare, avr

  371. Dieter Dewulf
    Roeselare

  372. Miriam Dias
    Izegem, Skyline Communications

  373. An Didden
    Tielt

  374. Nathalie Dochy
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  375. Patricia Donck
    Roeselare

  376. Babs Donck
    Kachtem, Zorgbedrijf

  377. Sebastiaan Donck
    Rumbeke

  378. Peter Dousy
    Oostnieuwkerke

  379. Thomas Dubois
    Rumbeke/Roeselare, Roularta

  380. Lieven Dufour
    Roeselare, Arhus

  381. Bram Duijvejonck
    Roeselare, België

  382. Bart Duijvejonck
    Roeselare, België

  383. Georg Düll
    Aalbeke, No Limit Team

  384. Bart Durieu
    Menen

  385. Kim Durnez
    Oostnieuwkerke

  386. Kim Durnez
    Oostnieuwkerke

  387. Maaike D'haese
    Oudenaarde

  388. Jurgen D'Hellem
    Roeselare, Wijnen Beernaert

  389. Kirby D'Hooge
    Moorslede

  390. Isabel D'Hulster
    Roeselare, Presence

  391. Dries Eeckhout
    Roeselare

  392. alexander eggerick
    pittem, avmo

  393. Niels Engelen
    Gent

  394. Jean-Philippe Espeel
    Roeselare

  395. Francky Espeel
    Roeselare

  396. Tom Fidlers
    Brugge

  397. Hei Mee Firlefijn
    Roeselare

  398. Anthony Focke
    Koekelare

  399. Friedel Forret
    Roeselare

  400. NICO FORTIE
    Roeselare

  401. Siebe Foulon
    Roeselare

  402. Sarah Frickelo
    Izegem

  403. Caetan Garcia Miranda
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  404. Anita Garreyn
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  405. Stijn Geeraerts
    Rumbeke, België

  406. Yana Geers
    Houthulst

  407. Sam Geleyn
    Torhout

  408. Stijn Germonpré
    Roeselare

  409. Margot Gesquiere
    Staden

  410. Samuel Gesquiere
    Staden, /

  411. Peter Gevaert
    Torhout, CM Roeselare-Tielt

  412. Tristan Gevaert
    Torhout, CM Roeselare-Tielt

  413. Dempsy Gevaert
    Ardooie

  414. Arne Ghekiere
    Oekene, Scouts Parsifal Rumbeke

  415. Simon Ghekiere
    Roeselare, Scouts Parsifal Rumbeke

  416. Dries Gheldof
    Izegem, Skyline Communications

  417. Charlotte Gheysen
    Roeselare

  418. Stijn Goemaere
    Staden

  419. Valerie Goethals
    Lichtervelde

  420. Cedric Goethals
    Lichtervelde

  421. Marnix Goethals
    Staden

  422. Bert Goethals
    Izegem

  423. Fien Goethals
    Staden

  424. Lien Goossens
    Ledegem

  425. Katia Gossaert
    Roeselare

  426. Jonathan Goudeseune
    Ieper, FLAC Ieper

  427. justin gouhie
    Roeselare

  428. Justin Gouhie
    Roeselare

  429. Claire Gouwy
    Roeselare, SK Staden

  430. Edith Grillet
    Gits

  431. Christophe Grillet
    Gits

  432. Gino Gruyaert
    Roeselare, AVR

  433. Xander Grymonprez
    Roeselare

  434. Lara Grymonprez
    Roeselare

  435. Mike Gryson
    Beselare

  436. Justien Gryspeerdt
    Roeselare

  437. Evelien Gryspeerdt
    Roeselare Belgie, België

  438. delfien Gryspeerdt
    Roeselare Belgie, België

  439. soenen gudrun
    Izegem

  440. Peter Haeghebaert
    Roeselare, Flac Roeselare

  441. Wouter Hallaert
    Lichtervelde

  442. Akli Hallal
    Roeselare

  443. Dieter Handsaeme
    Roeselare, TTR

  444. Dieter Handschoewerker
    Roeselare

  445. Naomi Hanne
    Oostnieuwkerke

  446. Jana Hanne
    Oostnieuwkerke

  447. Kurt Hannon
    Hooglede

  448. Robrecht Hanssens
    Roeselare

  449. mathis hanssens
    Roeselare

  450. Steve Hanssens
    Roeselare

  451. Pieter Heemeryck
    Deerlijk, delaware

  452. Michiel Heethem
    ROESELARE, ZOUTMAN

  453. Astrid Henderyck
    Roeselare

  454. Herlinde Henderyck
    Roeselare

  455. Diederik Henderyck
    Roeselare

  456. Aline Henneuse
    Kuurne

  457. lau herreman
    ardooie

  458. charlotte herreman
    ardooie

  459. Cédric Heveraedt
    Staden

  460. Thibault Heylen
    Izegem, Skyline Communications

  461. Tjorven Hillewaere
    Roeselare

  462. Alien Himbrecht
    Rumbeke, Zorgbedrijf roeselare

  463. Hilde Hindryckx
    Roeselare, AVR

  464. Cederic Hoedt
    Mechelen

  465. Cederic Hoedt
    Mechelen

  466. katya hoorelbeke
    Roeselare, zorgbedrijf roeselare

  467. Simon Hoorne
    Roeselare, Zilverbergschool

  468. Filip Hoorne
    Roeselare, FLAC Roeselare

  469. peter hoorne
    roeselare

  470. emma hoorne
    roeselare

  471. Jelle Hoorne
    Izegem, Skyline Communications

  472. Els Hoste
    Roeselare, Roularta

  473. Jasmijn Houthoofd
    Oostnieuwkerke, België

  474. Bart Hurtecant
    Beernem, Beverhout atletiek Beernem

  475. Gunther Huyghe
    Oostnieuwkerke

  476. Gunther Huyghe
    Oostnieuwkerke

  477. Wim Huyghe
    Roeselare, Belgium, België

  478. vanessa huys
    roeselare

  479. Eva Huysentruyt
    Roeselare

  480. Silke Icket
    Aalter

  481. Veroniek Ingels
    Roeselare

  482. Crabbe Jan
    Hooglede

  483. Jens Janssens
    Roeselare

  484. Marthe Jennis
    Roeselare

  485. Rachelle Jeuris
    Roeselare

  486. Juliette Jeuris
    Roeselare

  487. Bert Jeuris
    Roeselare

  488. Maxime Jongen
    Sint-Andries

  489. Pauwel Joos
    Maldegem

  490. Paul Joye
    Oostnieuwkerke

  491. Magda Joye
    Dadizele, Dapalo

  492. Luc Joye
    ROESELARE

  493. Carpentier Kaat
    Hooglede

  494. Kris Kerkhof
    Rumbeke, dapalo

  495. joseph kerremans
    oostnieuwkerke

  496. Nancy Kerremans
    Ardooie, Zorgbedrijf Roeselare

  497. axel kerremans
    oostnieuwkerke, ac staden

  498. maxim kerremans
    oostnieuwkerke, ac staden

  499. Vanlerberghe Kevin
    Ledegem

  500. Ruben Keymeulen
    Roeselare, Scouts Parsifal Rumbeke

  501. Ruth Kindt
    Koolskamp

  502. Gregory Knockaert
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  503. Gilles Knockaert
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  504. Laurent Knockaert
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  505. Jos Knockaert
    Roeselare

  506. Jonas Lagrou
    Roeselare, AVR

  507. Ewoud Lagrou
    Roeselare, AVR

  508. Johny Lagrou
    Roeselare

  509. Els Laheye
    Roeselare, België

  510. Els Laheye
    Roeselare, België

  511. Jean Lambert
    Ardooie, flac Roeselare

  512. Peter Lamote
    Roeselare

  513. Leen Lannoy
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  514. Mario Lapeire
    Zonnebeke

  515. Siebe Lapeire
    Zonnebeke

  516. Veronik Laporte
    KACHTEM- IZEGEM

  517. Pedro Lareu
    Roeselare

  518. Frans Latré
    Roeselare, individueel

  519. Charlotte Laureyn
    Roeselare, AVR

  520. Emile Lauwers
    Passendale

  521. Vladimir Lazov
    Izegem, Skyline Communications

  522. Mathias Leenknecht
    Moorslede, Kazou

  523. Mathias Leenknecht
    Moorslede, Kazou

  524. Rik Leenknecht
    Roeselare, Electro mandel

  525. Dirk Leenknecht
    Roeselare, AVR

  526. Keighley Lefere
    Ledegem

  527. Helena Lefevere
    Roeselare

  528. Lien Lefevre
    Beselare

  529. Heleen Leleu
    Hooglede

  530. Sarah Lema
    Roeselare

  531. Lynsey Lepouttere
    Roeselare

  532. Jan Lernout
    Roeselare

  533. Dieter Lernout
    Roeselare

  534. Dieter Leroy
    Roeselare-Beveren

  535. Emilia Leroy
    Roeselare-Beveren

  536. Inge Leroy
    Roeselare

  537. Wim Lesage
    Roeselare, Brandweer Roeselare / TTR

  538. Fré Lesage
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  539. Sander Levrouw
    Dikkebus

  540. Kevin Leys
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  541. Kurt Leyseele
    Beernem, Beho

  542. Bart Lezy
    Roeselare, AVR

  543. Warre Lezy
    roeselare

  544. Rune Lezy
    roeselare, AVR

  545. Elias Lievens
    Roeselare

  546. chris lievrouw
    Roeselare, AVR

  547. Pieter Lindeboom
    Roeselare

  548. Stijn Lioen
    Dadizele, XCD

  549. Thomas Lippens
    Roeselare

  550. Thyllo Logghe
    Roeselare

  551. Philippe Logghe
    Roeselare

  552. Marnix Loncke
    Oekene

  553. Koen Loncke
    Roeselare

  554. Joren Loncke
    Roeselare, Kulak Kortrijk

  555. Maithe Loones
    Roeselare

  556. francis loonis
    roeselare

  557. Huyghe Lotte
    Roeselare

  558. Jasper Louage
    MOORSLEDE

  559. Laurens Louage
    Hooglede, Jadi\'s for life

  560. Johannes Louagie
    Moorslede

  561. Thoen Lowie
    Roeselare

  562. Dieter Lust
    Moorslede, CM Roeselare-Tielt

  563. Jean-Claude Maddelein
    Roeselare, Avr

  564. Cédric Maddelein
    Roeselare

  565. Sam Maddens
    Roeselare

  566. Martijn Maddens
    Roeselare

  567. greet maddens
    moorslede

  568. Mathys Maerten
    ROESELARE, ZOUTMAN

  569. inge maertens
    ardooie

  570. Thijs Maertens
    Roeselare

  571. Brent Maertens
    Hooglede

  572. Lise Maeseele
    Roeselare

  573. Marieke Maeseele
    sint eloois winkel, zorgbedrijf

  574. Luc Maeseele
    Roeselare, VIVES Hogeschool

  575. Bronia Magiera
    Roeselare, Zorgbedrijf Roeselare

  576. Karim Mameche
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  577. alain maricou
    Moorslede, Loopzotjes Moorslede

  578. Benoît Masschelein
    Dadizele, KU Leuven

  579. Sweety Matyn
    Roeselare

  580. Gertjan Meersseman
    Westrozebeke

  581. Sofie Messeeuw
    Sint-Baaf-vijve

  582. Geoffrey Messiaen
    Passendale, Architectenbureau Claeys BVBA

  583. evelien messiaen
    Rumbeke

  584. Simon Meulebrouck
    Izegem

  585. Michelle Meulebrouck
    Roeselare

  586. Ann-Katrien Meuleman
    Rumbeke

  587. Stijn Meulenaere
    Bissegem

  588. RUBEN MEYFROODT
    Roeselare

  589. DHEEDENE MICHELLE
    HULSTE, Flac Izegem

  590. Steven Michiels
    Torhout, VTI Roeselare

  591. Heidi Minne
    roeselare

  592. Frieda Missiaen
    Izegem

  593. Julie Missinne
    Roeselare

  594. jan mistiaen
    koolskamp

  595. Sam Mistiaen
    Hooglede

  596. Eddy Mistiaen
    Hooglede

  597. Romy Mistiaen
    Hooglede

  598. Hanne Mistiaen
    Izegem

  599. Grégoire Moerkerke
    Staden, Knack Volley Roeselare

  600. Laura Moerman
    Gits, Team veloman

  601. Jan Moerman
    Moorslede

  602. kurt moeyaert
    roeselare

  603. Ciprian Moga
    Izegem, Skyline Communications

  604. Pieter Monteny
    Gits

  605. Elize Monteny
    Gits

  606. Julie-Pascale Mortier
    Roeselare

  607. Nele Mostaert
    Rumbeke

  608. Celien Muylle
    Roeselare

  609. Sarah Muzaffar
    Roeselare, België

  610. Sven Nachtergaele
    Oudenaarde, CM Roeselare-Tielt

  611. Marieke Naert
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  612. Christophe Naert
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  613. Martinr Naert
    Izegem

  614. Melissa Naert
    Tielt

  615. Pieter Neirync
    Ardooie

  616. Steven Neirynck
    Roeselare

  617. Louis Nevejan
    Hooglede

  618. Annelies Nevejant
    Rumbeke

  619. Kevin Neyrinck
    Roeselare

  620. Vanderbeke Niels
    Roeselare

  621. Olivier Nollet
    Roeselare

  622. Patrick Nollet
    Roeselare, Bakkerij Nollet

  623. Baptiste Noppe
    Comines

  624. Delphine Noyez
    Rumbeke

  625. krista noyez
    oostnieuwkerke, ac staden

  626. Valerie Nys
    Roeselare

  627. CHARLOTTE NYS
    izegem

  628. Wout Ockier
    Roeselare

  629. Noor Ockier
    Roeselare

  630. Noor Ockier
    Roeselare

  631. Michiel Oda
    Izegem, Skyline Communications

  632. Andy Olivier
    Roeselare

  633. Philip Ostyn
    Roeselare

  634. Peter Ovyn
    Passendale, AC Staden

  635. Helen Panen
    Rumbeke

  636. Jelle Parmentier
    Roeselare

  637. Friedel Parmentier
    Rumbeke

  638. Koen Parmentier
    Roeselare

  639. Chiel Parmentier
    Roeselare

  640. Mats Parmentier
    Roeselare

  641. Joke Pattyn
    Roeselare

  642. Baptiste Pattyn
    Staden, KU Leuven

  643. Sofie Pattyn
    Ieper, CM Roeselare-Tielt

  644. GREET PAUWELS
    Moorslede, AARDAPPELEN PETER SINNESAEL

  645. Sofie Pecceu
    Beveren - Roeselare, WZC Ter Berken Roeselare

  646. Simon Perneel
    Roeselare

  647. Sarah Persoon
    Gent

  648. Nevejan Pieter
    Hooglede

  649. Verfaillie Pieter
    Roeselare, bow architecten

  650. Jonathan Plaetevoet
    Roeselare, Roularta Media Group

  651. Bieke Platteeuw
    Roeselare

  652. Kasper Pledts
    Ledegem, Kulak

  653. Leonie Plets
    Roeselare

  654. sigrid pollentier
    roeselare

  655. Nell Porteman
    Roeselare

  656. Tom Portier
    Rumbeke

  657. Wout Priem
    Roeselare, KU Leuven afdeling Kortrijk

  658. Pieter-Jan Provoost
    ROESELARE

  659. Matthias Provost
    Roeselare

  660. Justine Pyck
    Roeselare

  661. Jolien Pyck
    Roeselare

  662. Marianne Pype
    Moorslede, Dapalo

  663. Wasim Qaderi
    Roeselare, OKAN

  664. Jeroen Quaghebeur
    Roeselare

  665. Shari Quivron
    Roeselare, KSR

  666. Marc Raes
    Roeselare, dapalo

  667. Nasir Rahman RAHMANI
    Roeselare, OKAN

  668. Francis Ramboer
    Roeselare

  669. Jozefien Ramboer
    Gits

  670. Nico Recour
    Lotenhulle, BEHO

  671. Edward Remmery
    Roeselare

  672. Lodewijk Remmery
    Roeselare

  673. Geert Remmery
    Roeselare, België

  674. Tuur Rigole
    KOOLSKAMP

  675. tuur rigole
    KOOLSKAMP

  676. Matthias Robbe
    RUMBEKE-ROESELARE

  677. Chris Robbelin
    Roeselare, Decathlon Brugge

  678. Arian Roelens
    WOESTEN

  679. David Roels
    Roeselare

  680. Mathijs Rogiers
    Leuven

  681. Bart Rogolle
    Izegem, Blancorunners

  682. Heidi Rogolle
    Izegem, EFC-ITC / Blancorunners

  683. Joeri Rommelaere
    roeselare

  684. Jochen Rommelaere
    Roeselare

  685. Pieter Rondelez
    Roeselare, TTR

  686. Estelle Rondelez
    Roeselare, TTR

  687. Maxim Rondelez
    Roeselare, TTR

  688. Andries Rosseau
    Roeselare

  689. kathy rosseel
    roeselare, --- Selecteer ---

  690. kathy rosseel
    roeselare, --- Selecteer ---

  691. Emily Rosseel
    Ardooie

  692. Depoortere Ruben
    Roeselare, Dapalo

  693. Evi Salembier
    Roeselare

  694. Wim Samyn
    Roeselare, Mulder Natural Foods

  695. Floor Samyn
    Roeselare

  696. Mieke Samyn
    Roeselare

  697. Laurens Samyn
    Moorslede

  698. Deloddere Sandra
    Rumbeke

  699. Matthias Sandra
    Staden

  700. mianoor schimwari
    roeselaee

  701. Gust Schoorens
    Roeselare

  702. Nathalie Segaert
    Ardooie

  703. annemie segaert
    Rumbeke

  704. Marleen Selschotter
    Roeselare, FLAC

  705. Arnel Sercu
    Roeselare, Belgie

  706. ARNEL SERCU
    ROESELARE

  707. Dieter Seurinck
    Roeselare

  708. veroniek seynaeve
    hooglede

  709. Hans Seynaeve
    Kachtem, België

  710. Hans Seynaeve
    Kachtem, België

  711. Dominiek Seynaeve
    Rumbeke

  712. sylvia seys
    roeselare, KAVR

  713. tine seys
    moorslede, België

  714. Ismail SHINWARI
    Roeselare, OKAN

  715. gwen sierens
    roeselare, Zorgbedrijf Roeselare-dagverzorgingscentrum

  716. joline sierens
    Roeselare

  717. Jelien Simoens
    Roeselare

  718. Fa Sinnaeve
    Roeselare

  719. Jitske Sinnaeve
    Roeselare

  720. Andries Sioen
    Moorslede

  721. Steven Sioen
    Zonnebeke, Ameel Candy World

  722. Louise Slos
    Sint-Eloois-Vijve, CM Roeselare-Tielt

  723. Robin Snaet
    Lichtervelde

  724. Jasper Soen
    LEDEGEM

  725. Lleyton Soenen
    Staden, AVR Roeselare

  726. Joaquin Soenen
    Staden, Ac Staden

  727. Björn Soenen
    Staden, TTR

  728. Alexander Soenen
    DADIZELE

  729. brecht soenen
    Roeselare, dapalo

  730. Bert Soete
    Roeselare

  731. Sven Soete
    Roeselare

  732. Arne Spiessens
    Westrozebeke

  733. mirte Spoelders
    Roeselare

  734. kurt Spoelders
    Roeselare, TTR

  735. Alex Spriet
    Roeselare, AVR

  736. Kristof spriet
    Roeselare, AVR

  737. Jozefien Spriet
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  738. Michiel spruytte
    roeselare

  739. Davy Stieperaere
    Wevelgem, Argenta CEVEA Ardooie

  740. Astrid Stoens
    Kortemark

  741. Ina Stragier
    Ardooie

  742. marthe stragier
    Roeselare, Scouts parsifal rumbeke

  743. Maria Strubbe
    Roeselare, België

  744. Chase Suffys
    Roeselare

  745. Alan Suffys
    Roeselare

  746. Aege Swaenepoel
    Roeselare

  747. Dirk Swaenepoel
    Roeselare

  748. Hannes Tahon
    Koolskamp

  749. Gino Tallieu
    Roeselare, AVR

  750. Alicia Tallieu
    Roeselare

  751. leandro Tallieu
    Roeselare, AVR

  752. Lies Tamsin
    Brugge

  753. Katrien Teetaert
    Roeselare, AVR

  754. Eline Tempelaere
    Roeselare

  755. Anse ten Haaf
    Dadizele

  756. Jessica Tennant
    beselare

  757. Frederic Terryn
    Moorslede

  758. Eline Terryn
    Roeselare

  759. Felix Thoen
    Roeselare

  760. Patrick Timmerman
    Roeselare

  761. goswin timmermans
    roeselare

  762. maxine timmermans
    roeselare

  763. cyril timmermans
    roeselare

  764. Ivan Titeca
    Beernem, BEHO

  765. Ann Touquet
    Roeselare

  766. Marnik Truwant
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  767. Ward Truwant
    Roeselare, Team FORME

  768. Thomas Tytgat
    Staden

  769. Marlies Uleyn
    Roeselare

  770. Tom Van Acker
    Rumbeke

  771. Pieter-Jan Van Belle
    Hooglede

  772. Tom Van Bruaene
    Izegem, Skyline Communications

  773. Dries Van Coillie
    Hooglede, België

  774. Heidi Van Compernolle
    Oostnieuwkerkie

  775. STEFANIE VAN DE PUTTE
    RUMBEKE

  776. Hanne Van de veire
    Torhout

  777. Stieven Van de Velde
    Heist

  778. Tivano Van den Bossche
    Roeselare

  779. Eveline Van der bauwhede
    Houthulst

  780. Lies Van Dorpe
    Roeselare

  781. Luka Van Eeckhoutte
    Roeselare

  782. Brent Van Essche
    Staden

  783. Birger Van Exe
    Passendale

  784. Nancy Van Gheluwe
    Dadizele

  785. Thidrek Van Grunderbeeck
    ROESELARE, ZOUTMAN

  786. Mauro Van Haecke
    Rumbeke

  787. Kevin Van Haecke
    Rumbeke

  788. Annelien Van Hauwermeiren
    Roeselare

  789. Jan Van Hollebeke
    Oostkamp

  790. Leen Van Isacker
    Roeselare

  791. Cisse Van Iseghem
    Roeselare, Sterreboslopers bis

  792. Kurt Van Laere
    Pittem, Forza 8740

  793. Kurt Van lancker
    Vinkt

  794. birgit van Nistelrooy
    ROESELARE

  795. Florianne Van Oost
    Roeselare

  796. Jan Van Oost
    Roeselare

  797. Sabine Van Pelt
    Roeselare

  798. Teddy Van steenwinkel
    Kachtem, Forza8740

  799. Philippe Van Symaeys
    Roeselare

  800. Jef Van Valckenborgh
    Brugge, Jan De Nul

  801. Nele Van Waeyenberge
    roeselare

  802. Griet van Wesel
    Roeselare

  803. Lies Van Zandycke
    Roeselare, Team Forme

  804. joke vanacker
    Hooglede

  805. Wim Vanacker
    Moorslede

  806. Baptiste Vanacker
    Moorslede, Klein Seminarie

  807. Henri Vanacker
    Moorslede

  808. lore vanbecelaere
    roeselare

  809. fien vanbecelaere
    roeselare, --- Selecteer ---

  810. Celine Vanbelle
    Wilrijk

  811. Simon Vanbelle
    Roeselare, TTR

  812. Gilles Vanbeylen
    Moorslede, Kazou

  813. andy vanbleu
    Veurne

  814. Eveline Vancauwenberghe
    Rumbeke, FLAC Roeselare

  815. Britt Vancoetsem
    Torhout

  816. Dirk Vancoillie
    Torhout

  817. Christophe Vancoillie
    PITTEM, Forza8740

  818. Stefaan Vancoillie
    Passendale

  819. Andy Vancompenolle
    Roeselare

  820. Wim Vancoppenolle
    Gits

  821. Filip Vandaele
    Oostnieuwkerke

  822. ward Vandaele
    Oostnieuwkerke

  823. Thibault Vandaele
    ROESELARE, ZOUTMAN

  824. Jarich Vandaele
    Roeselare

  825. katleen vandamme
    STADEN, BE

  826. Maureen Vandamme
    Moorslede, Dapalo

  827. Jules Vandamme
    Staden, /

  828. ANNELORE VANDE MOORTEL
    Roeselare

  829. Sven Vande Moortel
    rumbeke

  830. Janinka Vande Walle
    Roeselare, AVR

  831. Kristel Vande Walle
    Roeselare, ARhus

  832. Lien Vandecandelaere
    Pittem

  833. Tine Vandecasteele
    Roeselare, AVR

  834. Trui Vandecasteele
    Kortemark, Zorgbedrijf Roeselare

  835. Lowie Vandecasteele
    Gits, KU Leuven KULAK

  836. Charlotte Vandekendelaere
    Roeselare

  837. Veerle Vandekerckhove
    Roeselare, AVR

  838. Bruno Vandekerckhove
    Roeselare

  839. Emiel Vandekerkhove
    ROESELARE

  840. Marie Vandekerkhove
    Roeselare

  841. Jozefien Vandenabeele
    Tielt, CM Roeselare-Tielt

  842. Sven Vandenberghe
    Roeselare, Kulak

  843. Franky Vandenberghe
    Rumbeke

  844. Grete Vandenborre
    Roeselare

  845. Franco Vandenbruwaene
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  846. Robin Vandenbulcke
    Wevelgem

  847. Els Vandenbussche
    Roeselare

  848. Tom Vandenbussche
    Roeselare, Krant van West-Vlaanderen

  849. Bente Vandenbussche
    Roeselare, Belgium

  850. Febe Vandendorpe
    Roeselare

  851. Ann Vandendriessche
    Roeselare

  852. Michael Vandendriessche
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  853. Chris VANDENDRIESSCHE
    Oostnieuwkerke, BELFIUS Centrum West cvba

  854. Anke Vandenhende
    Roeselare

  855. Stefaan Vandenhende
    Roeselare, CM Roeselare-Tielt

  856. Tom Vandenkendelaere
    Roeselare, TEAMTOM

  857. Kaat Vandepitte
    Oostnieuwkerke

  858. Josefien Vandepitte
    Roeselare

  859. davy vandeputte
    diksmuide

  860. Hanne Vander Stichele
    Moorslede, Avr

  861. Sanne Vanderhaeghe
    Roeselare, Schoenen etienne

  862. David Vanderhaeghen
    Oostkamp

  863. Frederick Vanderhaeghen
    Handzame

  864. Ann-Sophie Vandermarliere
    Dikkebus, Alert

  865. Henk Vandermeersch
    Roeslare

  866. Sarah Vandermeersch
    Roeselare, Zorgbedrijf Roeselare

  867. Alexandre Vanderper
    Lichtervelde

  868. Hadewych Vanderstichele
    Langemark, Accenture

  869. Wim Vandeverre
    ROESELARE, KAVR

  870. helene vandevijvere
    roeselare, --- Selecteer ---

  871. Sophie Vandewalle
    Rumbeke, België/Belgique

  872. marleen vandewalle
    staden

  873. Luc Vandewalle
    Dikkebus

  874. Ritsu Vandewalle
    Roeselare

  875. Cindy Vandeweghe
    Roeselare

  876. Luc Vandoorne
    Roeselare, AVR Roeselare

  877. Filip Vandorpe
    Roeselare

  878. Friedel Vandycke
    roeselare

  879. Jo Vaneeckhout
    Roeselare

  880. Davy Vaneeckhout
    Hooglede

  881. Bart Vangheluwe
    Wevelgem

  882. Mieke Vangheluwe
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  883. Vic Vanhaecke
    Izegem, Efc-itc

  884. Vic Vanhaecke
    Izegem, Efc-itc

  885. Bert Vanhaute
    Roeselare, KAVR

  886. Monica Vanhauwaert
    Roeselare, FLAC Roeselare

  887. johan vanhaverbeke
    ROESELARE, leerkracht sint-michiel groep

  888. Brecht Vanhecke
    Assebroek, Kazoudt

  889. Séverine Vanhecke
    Roeselare

  890. Tymen Vanhee
    Roeselare

  891. Gaëlle Vanhee
    Wevelgem

  892. Carlo Vanhee
    Roeselare

  893. Elvis Vanhee
    Izegem, Skyline Communications

  894. Lotte Vanherweghe
    Roeselare

  895. Ruben Vanhevel
    Ardooie, België

  896. Tim Vanholle
    Roeselare, TEAMTOM

  897. Fran Vanhoutte
    Gits

  898. Mark Vanhoutte
    lichtervelde

  899. Marie-Julie Vanhoutte
    Lichtervelde

  900. Lies Vanhuyse
    Roeselare

  901. sylvie vankemmel
    roeselare

  902. Annick Vanlerberghe
    Roeselare

  903. Elias Vanlerberghe
    Roeselare

  904. Joke Vanlerberghe
    LANGEMARK

  905. Nick Vanluchene
    Ingelmunster, /

  906. Bart Vanluchene
    Izegem, AVI Ingelmunster

  907. Sarah Vanneste
    Roeselare, FUTURIMMO

  908. Anthony Vannieuwenhuyse
    Roeselare

  909. Karolin Vannieuwenhuyse
    Hooglede

  910. Els Vanoost
    Moorslede, dapalo

  911. Joachim Vanoverberghe
    Roeselare

  912. Jan Vanpoucke
    Moorslede, Dapalo

  913. Rosanne Vanrobaeys
    Westrozebeke

  914. Stefaan Vanroose
    Kortrijk

  915. Noah Vanryckeghem
    Roeselare

  916. Aaron Vanryckeghem
    Roeselare

  917. Lieselot Vanspeybrouck
    Roeselare

  918. Annelore Vanspeybrouck
    Roeselare, Flac Roeselare

  919. Gilles Vanspeybrouck
    Roeselare

  920. Lotte Vansteelant
    Zwevezele

  921. Lies Vansteenkiste
    Ardooie

  922. Emmanuel Vansteenkiste
    Roeselare, LaMa

  923. Heleen Vantomme
    Roeselare

  924. Koen Vantomme
    ROESELARE, Studaxen KSV De Ruiter

  925. Charlotte Vanwalleghem
    Torhout, /

  926. Tim Vanwymelbeke
    Heule

  927. saskia vens
    Roeselare

  928. Dirk Vens
    Roeselzre

  929. Tom Veranneman
    Roeselare, team atom6 bikestore

  930. pieter verbeke
    HOOGLEDE

  931. Henri Verbrugge
    Roeselare

  932. Leonie Verbrugge
    roe

  933. Marianne Vercaigne
    Izegem

  934. Dieter Vercaigne
    Roeselare, FORME sports and rehab

  935. Antoine Vercruysse
    Staden

  936. Tine Vercruysse
    Roeselare

  937. Noor Verdonck
    Roeselare, België

  938. Lennert Verdonck
    Roeselare

  939. Steven Verdoolaege
    Roeselare, Zorgbedrijf Roeselare

  940. Tineke verduyn
    Roeselare

  941. Lars Vereecke
    Torhout

  942. Bart Vereecke
    Staden, Belgium

  943. Laura Vereecke
    Staden

  944. Parcifal Verfaillie
    Roeselare

  945. Anthony Verfaillie
    Roeselare

  946. Lydie Verfaillie
    Roeselare

  947. Vic Verfaillie
    Roeselare

  948. Bert Vergote
    Ingelmunster, ARhus

  949. michael verhaege
    Roeselare, flac

  950. Thomas Verhaeghe
    Roeselare, Team Mimosa

  951. Pieter Verhaeghe
    Koksijde, Midlon

  952. Britt Verhaeghe
    Roeselare

  953. Bart Verhaeghe
    Langemark

  954. Louis Verhaeghe
    Roeselare

  955. Mathias Verhaeghe
    ROESELARE, Vlaanderen

  956. Bjorn Verhaeghe
    Roeselare

  957. danny verhaest
    roeselare, flac

  958. manuel verhaest
    roeselare

  959. thomas verhaest
    roeselare

  960. Sandra verhelle
    roeselare, Zorgbedrijf Roeselare-dagverzorgingscentrum

  961. Bart Verhelst
    Tielt

  962. Jens-Magnus Verhelst
    Tielt

  963. Dirk Verkimpe
    Roeselare, België

  964. Matthias Verlaeckt
    Roeselare

  965. Julie Verleye
    Rumbeke

  966. Wim Verlinde
    Oudenaarde

  967. Dina Vermandere
    Roeselare, België

  968. Thomas Vermeersch
    Gent

  969. Laurent Vermeersch
    Roeselare

  970. Thibault Vermeulen
    Rumbeke

  971. Fabian Vermeulen
    Roeselare

  972. Brecht Vermeulen
    Roeselare

  973. Domi Vermeulen
    Roeselare, Roularta nv

  974. Nancy Vermeulen
    izegem

  975. Gillian vermote
    Roeselare

  976. Wendy Verplancke
    Roeselare

  977. Ann Versluys
    Roeselare

  978. Bram Verslype
    Roeselare, Ugent

  979. Bram Verslype
    Roeselare, Ugent

  980. Sander Verslyppe
    Staden

  981. Marc Verstichel
    Roeselare

  982. Zeno Verstichel
    Roeselare, Krachtbal hoger op Beitem

  983. Tibo Verstichel
    Roeselare, Krachtbal hoger op Beitem

  984. jana verstraete
    Houthulst

  985. Ruth Verstraete
    Roeselare

  986. Gianni Verstraete
    MOORSLEDE

  987. stefaan verstraete
    roeselare

  988. Brecht Verstraete
    Roeselare, BELGIE

  989. Hanne Verstraete
    Aartrijke

  990. Sarah Verstraete
    Rumbeke

  991. Daisy Verstraete
    Gits, CM Roeselare-Tielt

  992. Jordy Verstraete
    Izegem, Skyline Communications

  993. Gauthier Verstraete
    Oostnieuwkerke

  994. Robbe Verstraete
    Roeselare

  995. Marieke Verstyn
    Roeselare

  996. Mathieu Veys
    Roeselare

  997. Elke Viaene
    lichtervelde

  998. Lieselot Viaene
    Gent, Moortdinee

  999. Silke Viaene
    Roeselare

  1000. Ilse Victor
    Roeselare-beveren

  1001. Doninique Vinckier
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  1002. Thimon Vinckier
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  1003. Nathalie Vinckier
    Izegem

  1004. Annemie Vindevogel
    Roeselare

  1005. Sofie Vlieghe
    Rumbeke, Kidz Rumbeke

  1006. Evelyn Vranken
    Roeselare

  1007. Kobe Vulsteke
    Poelkapelle

  1008. Niek Vulsteke
    Roeselare, Roularta

  1009. kris vulsteke
    roeselare, België

  1010. Pieter-Jan Vuylsteke
    Izegem, Skyline Communications

  1011. Wouter Vuylsteke
    Roeselare

  1012. Leonoor Vuylsteke
    Roeselare

  1013. Helewise Vuylsteke
    Roeselare

  1014. Dempsey Vuylsteke
    Roeselare, Brandweer Roeselare

  1015. Dries Vuylsteke
    Sint-Eloois-Winkel, Manilo\'s

  1016. Elias Vynckier
    Ingelmunster

  1017. Elias Vynckier
    Ingelmunster

  1018. Sofie Vyvey
    Handzame

  1019. Gillis Waelkens
    Ardooie

  1020. Griet Wallays
    ROESELARE, Vrije centrumschool Roeselare

  1021. dieter walleghem
    Roeselare

  1022. Elmer Walraedt
    Wichelen

  1023. Robrecht Warnez
    Passendale

  1024. Trui Wegsteen
    Roeselare

  1025. Henk Wekking
    Geluwe

  1026. Bart Wenes
    Roeselare, Zorgbedrijf Roeselare

  1027. Wouter Wenes
    Roeselare, TTR

  1028. Maayke Werbrouck
    Roeselare

  1029. Geert Werbrouck
    Westende

  1030. Ann-Sofie Werbrouck
    Moorslede

  1031. Jeroen Werkbrouck
    Ruddervoorde

  1032. Dymphie Weyne
    Roeselare

  1033. Steven Weyne
    Roeselare (België)

  1034. Annelies Wieland
    Izegem

  1035. Jourika Willemyn
    OOSTNIEUWKERKE

  1036. Kathy Windels
    ROESELARE, ZOUTMAN

  1037. Delphine Winne
    Moorslede

  1038. jonas witdoek
    Hooglede

  1039. Bart Witdouck
    Ingelmunster, Blancorunners

  1040. Jeroen Withouck
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  1041. Maarten Withouck
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  1042. Jaan Withouck
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  1043. Freek Withouck
    Ledegem, Beeuwsaert Construct

  1044. Jody Wostyn
    Oeselgem, Roularta Media Group

  1045. Margot Wybo
    Roeselare, BELGIE

  1046. Margot Wyffels
    Roeselare

  1047. Elias Wyffels
    Roeselare

  1048. Femke Wyffels
    Tielt, Roularta Media Group

  1049. Jessica Wyffels
    Roeselare

  1050. Okubay YEMANE GEBREZGABIHER
    Roeselare, OKAN

  1051. Pattyn Yinthe
    ROESELARE, AVR

Facebookberichten

2 dagen geleden

Dwars over de Mandel

Het laatste voorinschrijvingsweekend (€ 7) is ingegaan. De timelapse geeft je alvast een voorproevertje van wat je op 4 mei te wachten staat! Het parcours is lichtjes vernieuwd, maar gaat traditioneel dwars door het stadscentrum van Roeselare! De 10 km doet deze ronde 2x, de 3,5 km een ingekorte versie 1x. Wij zullen zoals ieder jaar voor een gezellige sfeer langs het parcours zorgen! #dodm #roeselareloopt ... Bekijk meerBekijk minder

Bekijk dit op Facebook

5 dagen geleden

Dwars over de Mandel

Met Dwars over de Mandel wordt straks ook het startschot gegeven van het criterium Roeselare Loopt. Al aan het trainen? De organisatie heeft het schitterende weer van deze week alvast besteld voor vrijdag 4 mei! Voordelig voorinschrijven, individueel of als groep, kan nog t.e.m. zondag 22 april aan het voordeeltarief van € 7 via http://www.dwarsoverdemandel.be/ #dodm ... Bekijk meerBekijk minder

Bekijk dit op Facebook

1 week geleden

Dwars over de Mandel

De laatste voorinschrijvingsweek gaat straks in! Tot en met volgende week zondag 22 april kun je nog aan het voordeeltarief van € 7 inschrijven via http://www.dwarsoverdemandel.be/inschrijvingen/. Op vrijdag 4 mei bedraagt de deelnameprijs € 10. Dankzij de milde steun van onze sponsors kunnen wij ervoor zorgen dat alle loopgelden integraal naar de Lievensmissie in India gaan! #dodm ... Bekijk meerBekijk minder

Bekijk dit op Facebook

2 weken geleden

Dwars over de Mandel

Deze banners hangen vanaf nu in & rond Roeselare zodat je het zeker niet vergeet: vrijdag 4 mei = 13de editie van DODM!
Voordelig voorinschrijven (€ 7), individueel of als groep, kan nog t.e.m. zondag 22 april! Alle info: www.dwarsoverdemandel.be
#dodm
... Bekijk meerBekijk minder

Bekijk dit op Facebook

4 weken geleden

Dwars over de Mandel

Wil je net zoals meer dan 30 groepen vorig jaar je vereniging, club of bedrijf in beeld brengen & de teamgeest aanscherpen?!
- Verzamel minimaal 10 vrienden, ploegmaats of collega's.
- Duid 1 verantwoordelijke aan die online voorinschrijft.
- Verzamel op 4 mei aan ons aparte groepsonthaal en vermijd de drukte.
Snel & gemakkelijk! Iedere groep maakt trouwens kans op een schitterende tombolaprijs: Tot 40 gepersonaliseerde loopshirts! #dodm #roeselareloopt
... Bekijk meerBekijk minder

Bekijk dit op Facebook